سیاسی
روزنامه امروز
کد خبرنگار: 1650 تاریخ انتشار: 1395-06-17 / 13:15:00

بابایان: برنامه خاصی برای ایران داریم/ با شایستگی صدرنشین شدیم

    سرمربی تیم ملی فوتبال ازبکستان تاکید کرد تیمش با شایستگی در صدر جدول رده بندی جای گرفته است. او بازی برابر ایران را هم یک فینال دانست و تاکید کرد که برنامه و فلسفه خاصی برای این دیدار دارد. […]

بابایان: برنامه خاصی برای ایران داریم/ با شایستگی صدرنشین شدیم

سرمربی تیم ملی فوتبال ازبکستان تاکید کرد تیمش با شایستگی در صدر جدول رده بندی جای گرفته است. او بازی برابر ایران را هم یک فینال دانست و تاکید کرد که برنامه و فلسفه خاصی برای این دیدار دارد.

به نقل از الوطن، تیم ملی فوتبال ازبکستان دست به کار بزرگی زد و سه امتیاز شیرین را در بازی خارج از خانه به دست آورد تا با 6 امتیاز و به تنهایی در صدر جدول رده بندی قرار بگیرد.

ازبکستان که در دیدار دوم خود در انتخابی جام جهانی 2018 روسیه به قطر سفر کرده بود، موفق شد با یک گل به پیروزی برسد تا تنها تیم 6 امتیازی این گروه باشد و زنگ خطر را برای تیم های مدعی به صدا در آورد.

سامول بابایان از پیروزی که تیمش برابر تیم ملی قطر  به دست آورده بسیار خوشحال است. او در این زمینه گفت: بسیار خوشحالم که توانستیم این نتیجه بسیار خوب را به دست آوریم. با این پیروزی صدرنشین شدیم و این بسیار مهم است. در نشست خبری قبل از بازی گفتم که تیم ملی قطر را به خوبی بررسی کردیم و کاملا آماده این دیدار هستیم. تیم ملی فوتبال قطر بسیار با برنامه بازی کرد ولی ما تمرکز بالایی داشتیم و در نهایت به پیروزی رسیدیم. از همه بازیکنان که باعث شدند تا این پیروزی بزرگ به دست بیاید تشکر می کنم. قطر هم بازی خوبی را به نمایش گذاشت اما آنها خوب تمرکز نکردند و همین هم باعث شد تا بازنده بازی شوند. بازیکنان ازبکستان بازی بهتری را به نمایش گذاشتند و می توانم بگویم که شایسته پیروزی در این دیدار بودیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال ازبکستان در ادامه درباره دیدار بعدی برابر ایران نیز گفت: هر دیداری برای ما یک فینال را دارد. بازی به بازی پیش می رویم و دلیلی ندارد که هفته پایانی فکر کنم. اکنون نوبت بازی با ایران است و به خوبی این تیم را بررسی خواهیم کرد. با برنامه خاص و فلسفه درست می توانیم به خواسته خود در این دیدار برسیم.

بابایان در پایان سخنانش نیز اظهار کرد: در نیمه نخست دیدار برابر قطر هدف ما تنها گل نخوردن بود که به آن دست پیدا کردیم اما در نیمه دوم جلو آمدیم و به بازی هجومی چشم دوختیم. خوشبختانه این تاکتیک پاسخ داد و باعث شد تا سه امتیاز شیرین را به دست آوریم و با شایستگی در صدر جدول رده بندی قرار بگیریم. در انتخابی چاره‌ای جز ارائه بهترین بازی و کسب پیروزی نداریم و خوشحالم که تلاش ما پاسخ داد و به پیروزی دست یافتیم.

نظر شما
ارسال دیدگاه

گزارش تصویری