سیاسی
روزنامه امروز
کد خبرنگار: 1650 تاریخ انتشار: 1395-06-17 / 15:20:00

روزنامه‌فروش چهارراه‌های شمال پایتخت کیف‌قاپ بود

    رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری سارقی که به بهانه فروش روزنامه در پشت چراغ قرمز تقاطع‌های شمال تهران اقدام به کیف‌قاپی و موبایل‌قاپی می‌کرد، خبر داد. […]

روزنامه‌فروش چهارراه‌های شمال پایتخت کیف‌قاپ بود

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری سارقی که به بهانه فروش روزنامه در پشت چراغ قرمز تقاطع‌های شمال تهران اقدام به کیف‌قاپی و موبایل‌قاپی می‌کرد، خبر داد.

سرهنگ رضا بستو گفت:در پی وقوع چندین فقره سرقت گوشی به روش فروش روزنامه در تقاطع های مختلف محدوده کلانتری ۱۲۴ قلهک پرونده ای در این رابطه تشکیل و رسیدگی به آن در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: بلافاصله نقاط آلوده و جرم خیز که احتمال وقوع سرقت می رفت با توجه به شگرد سارق و یا سارقان تحت مراقبت کارآگاهان قرار گرفت تا اینکه با به کارگیری شیوه های نوین پلیسی مشخص شد سارق پسر جوانی به نام «میثم» بوده که قبلا نیز توسط عوامل تجسس دستگیر و به مقام قضائی معرفی شده است.

 سرهنگ بستو با بیان اینکه متهم در یک عملیات غافلگیرانه در حالی که در تقاطع دولت مشغول روزنامه فروشی بود دستگیر شد، تصریح کرد: نامبرده پس از دستگیری در خلال بازجویی های پلیسی منکر هرگونه جرم شد اما وقتی با تصاویر ضبط شده دوربین های کنترل ترافیک شهری مواجه شد، لب به سخن گشود و به سرقت های متعددی در محدوده تجریش، گاندی و قلهک اقرار کرد.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ در پایان با اشاره به اینکه تاکنون ۳۰ تن از مالباختگان با مراجعه به پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران واقع در میدان نیلوفر ، علیه نامبرده شکایت کردند، خاطرنشان کرد: شکات احتمالی برای طرح و یا پیگیری شکایات خود به شعبه مبارزه با سرقت این پایگاه مراجعه کنند.

نظر شما
ارسال دیدگاه

گزارش تصویری