سیاسی
روزنامه امروز
    Row Error
کدخبرنگار: 101 تاریخ انتشار: 1399-01-31 / 16:04:00

انتخاب برترین استارت آپهای ساری معرفی شدند

    در رویداد اینوتکس پیچ که به صورت مجازی برگزار شد، برترین استارت آپهای ساری معرفی شدند. […]

انتخاب برترین استارت آپهای ساری معرفی شدند

به نقل از پارک فناوری پردیس، رویداد اینوتکس­ پیچ ساری که بنا بود در روز ۲۷ فروردین ۹۹ و در شهر ساری برگزار شود، به جهت پیشگیری از شیوع کرونا به صورت مجازی و از راه دور برگزار شد.

دبیرخانه این رویداد با بررسی اولیه­ استارت آپهایی که برای شرکت در این رقابت درخواست داده بودند، در نهایت ۱۱ تیم را واجد شرکت در این رویداد دانست.

 این ۱۱ تیم استارت اپی از استان‌­های مازندران، گیلان و گلستان در این رویداد شرکت کرده بودند.

رویداد اینوتکس­ پیچ رویداد بزرگ رقابتی بین استارت اپ‌­هاست که خود از چندین بخش مختلف تشکیل شده است. در مرحله­ نخست استارت اپ‌­ها به صورت آنلاین داوری شده و از استارت اپ‌­های منتخب برای رقابت حضوری در مقابل سرمایه‌­گذاران دعوت به عمل می­‌آید.

در این مرحله از رقابت­ که در استان‌­های مختلف برگزار می‌­شود، ابتدا تیم‌­های استارت اپی درخصوص نحوه ارائه به سرمایه­‌گذار آموزش دیده و در ادامه در حضور سرمایه‌­گذارانِ محلی، به معرفی ایده یا محصول خود می‌­پردازند.

در ادامه، از استارت اپ‌­های برگزیده شده در این مرحله، به منظور حضور در نمایشگاه اینوتکس و نیز شرکت در رقابت‌های نیمه ­نهایی، دعوت به عمل می‌­آید. برگزیدگان مرحله نیمه ­نهایی می­‌توانند به مرحله جذاب INOTEX Battle راه یابند که طی آن، استارت اپ‌­ها دو به ­دو به بحث و مناظره با هم پرداخته تا در نهایت برترین استارت اپ از نگاه داوران و مخاطبان انتخاب شود.

این دوره از رویداد اینوتکس پیچِ، از ابتدای بهمن­ ماه ۹۸ آغاز شده و پس از برگزاری در استان‌­های سیستان و بلوچستان، آذربایجان غربی و اصفهان، این بار به استان مازندران رسیده بود. این درحالی است که شیوع ویروس کرونا و اهمیت حفظ سلامتی شرکت­ کنندگان، برگزاری این­گونه رویدادها را به صورت حضوری و طبق روال سابق با مشکل مواجه کرده است. به همین دلیل طبق تصمیم دبیرخانه رویداد به منظور حفظ پویایی جامعه استارت اپی ایران و به منظور تشویق مخاطبان به حفظ قرنطینه خانگی، این رویداد کاملا به صورت آنلاین برگزار شد.

نظر شما
ارسال دیدگاه

گزارش تصویری