سیاسی
روزنامه امروز
    Row Error
کدخبرنگار: 101 تاریخ انتشار: 1399-02-15 / 13:40:00

سعادتمند و مجیدی با یکدیگر دیدار کردند/ بررسی وضعیت تمرین استقلال

    احمد سعادتمند و فرهاد مجیدی مدیرعامل و سرمربی آبی پوشان امروز با یکدیگر دیدار و گفتگو کردند. […]

سعادتمند و مجیدی با یکدیگر دیدار کردند/ بررسی وضعیت تمرین استقلال

احمد سعادتمند مدیرعامل باشگاه استقلال ظهر امروز دوشنبه در مجموعه انقلاب با فرهاد مجیدی دیدار و گفتگو کرد. مدیرعامل و سرمربی آبی پوشان که به منظور سرکشی از زمین تمرین این تیم در مجموعه انقلاب حضور داشتند، با یکدیگر دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار طرفین در خصوص آمادگی تیم در صورت مجوز شروع تمرینات از سوی فدراسیون، بازیهای پیش رو و برنامه ریزی ماه های آینده گفتگو کردند.

در این نشست که در فضایی گرم و صمیمی برگزار شد، سرمربی و مدیرعامل استقلال در خصوص برنامه های پیش روی تیم و مباحث مربوط به تیم گفتگو کردند.

مجیدی در این نشست گزارشی از نحوه آماده نگه داشتن بازیکنان در ایامی که به دلیل شیوع ویروس کرونا تمرینات گروهی با محدودیت مواجه بود به مدیرعامل ارائه داد و سعادتمند نیز به سرمربی تیمش اطمینان داد با همه توان و قوا برای اعتلای این تیم تلاش خواهد کرد.

پس از بازدید سعادتمند از زمین تمرین مجموعه انقلاب، وی دستوراتی را در راستای تسریع در روند تکمیل و تجهیز این زمین تمرین جهت بهره برداری هرچه سریعتر صادر کردند.

این دیدار در حالی صورت گرفت که پیش از این قرار بود مجیدی با حضور در دفتر باشگاه استقلال با سعادتمند گفتگو کند اما بنابر دلایلی این اتفاق رخ نداد.

نظر شما
ارسال دیدگاه

گزارش تصویری