سیاسی
روزنامه امروز
    Row Error
کدخبرنگار: 101 تاریخ انتشار: 1399-02-16 / 09:55:00

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد: چرخه انتخابی نیاز به کارشناسی و بررسی بیشتر دارد

    غلامرضا محمدی گفت: در جلسه ای که دیروز به منظور بررسی چرخه انتخابی تیم ملی برگزار شد، نظرات خود را به مسئولان فدراسیون اعلام کردم. […]

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد: چرخه انتخابی نیاز به کارشناسی و بررسی بیشتر دارد

به نقل از فدراسیون کشتی، غلامرضا محمدی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد با بیان این مطلب افزود: من قبلا هم اعلام کردم بنده بعنوان سرمربی تیم ملی،  دبیر و سوریان رئیس و نایب رئیس فدراسیون و کاوه مدیر تیم های ملی کشتی آزاد همه دغدغه کشتی را داریم و معتقد به برگزاری رقابت های انتخابی تیم ملی هستیم.

وی در مورد جلسه ی برگزار شده در مورد بررسی چرخه انتخابی تیم ملی اظهار داشت: این جلسات برگزار می شود تا مسئولان فدراسیون نظرات ما را جویا شوند و در آن شأن و جایگاه همه نیز حفظ می شود و نهایت و برآیند برگزاری این جلسات این است که به یک جمع بندی برسیم و سیاست های فدراسیون کشتی نیز پیاده شود تا همه چیز در مجموع به نفع کشتی کشور تمام شود.

محمدی ادامه داد: قطعا یک جاهایی اختلاف نظر در جزئیات طرح است و نیاز به جلسات متعدد و کار کارشناسی است و انشاء اله که این اتفاق به نحو احسن انجام شود و به نفع کشتی باشد چراکه چرخه انتخابی تیم ملی باعث ایجاد رقابت و انگیزه ها در کشتی گیران می شود.

سرمربی تیم ملی در مورد برگزاری این جلسات از سوی فدراسیون تصریح کرد: اتفاقا این جلسات خیلی خوب است و کار کارشناسی انجام می شود چراکه فدراسیون به دنبال این است که این طرح پخته تر و کم اشتباه تر بشود.

محمدی در پایان خاطرنشان: این جلسات نشست های کارشناسی است و قطعا اختلاف نظر وجود دارد اما همه باید در چارچوب فدراسیون کشتی حرکت کنیم و حرف ما هم همین است چراکه سربلندی کشتی کشور هدف همه ی ما است. در جلسه دیروز نیز با کلیات موضوع کاملا موافق بودیم اما در برخی از جزئیات اختلاف نظر بود که من نیز حرف های خود را زدم و جلسه به پایان رسید، اما به نظرم قطعا این طرح نیاز به کار کارشناسی و جلسات بیشتر دارد.

نظر شما
ارسال دیدگاه

گزارش تصویری