سیاسی
روزنامه امروز
    Row Error
کدخبرنگار: 101 تاریخ انتشار: 1399-02-19 / 10:10:00

وینفرد شفر: از تمدید نشدن قراردادم ناراحتم

    سرمربی تیم فوتبال بنی یاس با بیان اینکه از عدم تمدید قراردادش با این تیم برای فصل بعد ناراحت است، گفت: هرکسی بعد از من مربی بنی یاس شود کار راحتی دارد. […]

وینفرد شفر: از تمدید نشدن قراردادم ناراحتم

 باشگاه بنی یاس رسما اعلام کرد که به کار با وینفرد شفر سرمربی آلمانی برای فصل آینده خاتمه می دهد و قرارداد او تمدید نمی شود.

وینفرد شفر با تایید این تصمیم باشگاه گفت: از پایان کار در بنی یاس ناراحتم اما در عین حال به کاری که در این تیم کرده ام افتخار می کنم. ماموریت من در بنی یاس بهبود عملکرد بازیکنان بومی بود و با اضافه کردن بازیکنان جوان به تیم اول موفق شدم به این هدف دست یابم. هرکس مسابقاتمان را تماشا می کرد این پیشرفت را لمس می کرد.

شفر افزود: هرکسی بعد از من سرمربی بنی یاس شود کار راحتی دارد و فصل موفقی خواهد داشت زیرا بنی یاس صاحب تیم جوانی شده است.

این مربی آلمانی که سابقه کار در تیم استقلال تهران را هم دارد در خصوص مقصد بعدی اش گفت: طی ۱۲ ساعتی که باشگاه اعلام کرد قراردادم را تمدید نمی کند، چندین تماس از بعضی وکیل داشته ام ولی با دقت درباره انتخاب بعدی ام فکر می کنم. نمی خواهم فقط برای پول به یک باشگاه یا تیم ملی بروم. به جایی می روم که به دنبال پیشرفت و توسعه باشند.

نظر شما
ارسال دیدگاه

گزارش تصویری