سیاسی
روزنامه امروز
    Row Error
کدخبرنگار: 101 تاریخ انتشار: 1399-02-23 / 12:45:00

در بیمارستان؛ دوربین گوگل علایم حیاتی بیماران مبتلا به کرونا را رصد می کند

    بیمارستانی در نیویورک با نصب دوربین های نظارتی گوگل در اتاق بیماران کووید۱۹، از قرار گرفتن کادر درمان در برابر ویروس جلوگیری و همزمان علائم حیاتی بیماران را رصد می کند. […]

در بیمارستان؛ دوربین گوگل علایم حیاتی بیماران مبتلا به کرونا را رصد می کند

به نقل از دیجیتال ترندز، ماونت سینایی یکی از بیمارستان های نیویورک است که انبوهی از بیماران مبتلا به ویروس کرونا در آن بستری هستند. این بیمارستان اکنون با استفاده از دوربین های نظارتی «نست» بیماران را رصد می کند تا میزان قرار گرفتن کارمندانش در برابر ویروس را بکاهد.

درهمین راستا دوربین های نست که در شرکت گوگل ساخته می شوند، در اتاق بیماران کووید۱۹ نصب می شوند تا کادر درمان بتوانند نشانگرهای حیاتی آنها را بهتر رصد کنند.

بیمارستان مذکور هفته گذشته دو دوربین در اتاق هر بیمار نصب کرد. یکی از دوربینها برای کنترل علایم حیاتی بیمار و دیگری برای برقراری ارتباط با او است.

رابی فریمن نایب رئیس نوآوری های بالینی در بیمارستان ماونت سینایی می گوید: ویدئوهای این دوربین ها به طور مستقیم در یک کنسول خاص در مقر پرستاران بیماران پخش می شود.

به گفته فریمن این دوربین ها به بیمارستان کمک می کند تا تجهیزات حفاظتی بیشتری برای پرستاران حفظ کند. از سوی دیگر این اقدام آنها را در برابر ویروس ایمن می کند.

در حال حاضر حدود ۱۰۰ دوربین نست در این بیمارستان نصب شده و فعال است.

نظر شما
ارسال دیدگاه

گزارش تصویری