سیاسی
روزنامه امروز
    Row Error
کدخبرنگار: 101 تاریخ انتشار: 1399-02-26 / 15:25:00

احسان پهلوان: بازیکنان ذوب آهن ۱۲ کیلومتر دوندگی داشتند

    بازیکن تیم فوتبال ذوب آهن گفت: قبل از تعطیلی لیگ و با مربی خارجی شرایطمان خوب شده بود و هر بازیکن ۱۱ - ۱۲ کیلومتر دوندگی داشت. […]

احسان پهلوان: بازیکنان ذوب آهن ۱۲ کیلومتر دوندگی داشتند

احسان پهلوان درباره وضعیتش در روزهای تعطیلی فوتبال گفت: در حال حاضر به لحاظ وضعیت جسمانی در وضعیت خوبی قرار دارم و شخصاً با انجام تمرینات، تا هفتاد درصد آمادگی خود را حفظ کرده ام و سی درصد باقی مانده را نیز هنگامی که به امید خدا به تمرینات تیمی بازگشتیم نهایتاً بین سه تا چهار هفته بدست آورده و به شرایط آرمانی باز خواهم گشت.

وی خاطرنشان کرد: ماندن در خانه برای بازیکنانی مثل ما که هفت روز هفته در کوران مسابقات لیگ برتر درگیر بودیم و بدنمان در اوج آمادگی بود، فوق العاده سخت است ولی چاره ای نیست. باید حرفه ای باشیم و به هر نحو ممکن خودمان را با شرایط موجود وفق داده و آماده نگه داریم.

بازیکن تیم فوتبال ذوب آهن درباره این تیم یادآور شد: شرایط تیم فوتبال ذوب آهن با آمدن مربی جدید خارجی خیلی بهتر شد و ما به سرعت داشتیم رو به سمت نتایج خوب می رفتیم. احساس می کنم که اگر لیگ ادامه می یافت جایگاه ما خیلی بالاتر می رفت، چون کیفیت بازی ما هم متفاوت شده بود و هر بازیکن به جرات در هر بازی ۱۱ تا ۱۲ کیلومتر می دوید. مطمئن هستم که در صورت آغاز لیگ، باز هم سیر صعودی را آغاز خواهیم کرد چرا که ذوب آهن همیشه جزو تیم های مدعی و نماینده ایران در رقابت های آسیایی بوده و خواهد بود.

پهلوان در ارتباط با شرایط تیم در روزهای تعطیلی لیگ گفت: در حال حاضر کلیه تمرینات به صورت آنلاین به بازیکنان ارائه می شود و کماکان ادامه دارد، اگرچه تمرین آنلاین جای تمرین گروهی را نمی گیرد اما بازیکنان نیز در این شرایط نباید تنها به تمرینات آنلاین بسنده کنند و باید در خانه و مکان های مطمئن تمرینات را ادامه بدهند. خود من علاوه بر تمرینات تیم، در خانه با تردمیل و تمرینات هوازی و وزنه آمادگی ام را حفظ می کنم البته برای ما که فوتبال علاوه بر شغل عشقمان نیز هست این دوری از زمین و توپ خیلی سخت است.

بازیکن ذوب آهن که با سایت این باشگاه گفتگو کرده است، خاطرنشان کرد: شخصا همیشه از حواشی به دور بوده و تمام  و کمال در خدمت تیم و باشگاه ذوب آهن هستم چرا که من فرزند ذوب آهنم و در این باشگاه رشد کردم. همیشه برای بالابردن جایگاه ذوب حداکثر تلاش خود را می کنم.

پهلوان در پایان تصریح کرد: خواهش من از همه این است که فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنند چون متاسفانه گاهی اوقات برخی را مشاهده می کنم که گویی کاملا بی توجه به این بیماری خطرناک هستند و از ماسک و دستکش استفاده نمی کنند که این باعث تاسف است.

نظر شما
ارسال دیدگاه

گزارش تصویری