سیاسی
روزنامه امروز
    Row Error
کدخبرنگار: 101 تاریخ انتشار: 1399-02-28 / 13:11:00

محمد خرمگاه: آغاز لیگ منوط به رعایت پروتکل‌های بهداشتی اتفاق خوبی است

    پیشکسوت فوتبال گفت: دل همه ما برای فوتبال و مسابقات آن تنگ شده و امیدوارم از سر گیری این مسابقات مشکلی برای سلامتی جامعه نداشته باشد. […]

محمد خرمگاه: آغاز لیگ منوط به رعایت پروتکل‌های بهداشتی اتفاق خوبی است

محمد خرمگاه   اظهار داشت: حالا که چند ماه از تعطیلی فوتبال می‌گذرد و خلاء آن در جامعه حس می‌شود مشخص شد که این ورزش چه پدیده اجتماعی قابل توجهی است که و اگر نگوییم بدون آن نمی‌شود زندگی کرد، لااقل می‌توان گفت بدون آن زندگی دشوار می‌شود. حداقل برای خیلی از اقشار مختلف جامعه.

مربی پیشین استقلال بیان داشت: فوتبال به صورت مستقیم و غیر مستقیم میلیون‌ها نفر را درگیر خود کرده و یکی از قطب‌های اقتصادی در جهان است. در ایران هم این رشته عاشقان خاص خودش را دارد و خانواده‌های زیادی مستقیم یا غیر مستقیم با این پدیده ورزشی-اقتصادی درگیر هستند. طولانی شدن تعطیلات فوتبال می‌تواند به چرخ اقتصاد کشور هم ضربه بزند.

پیشکسوت فوتبال گفت: از سرگیری مسابقات این فصل اتفاق خوبی است اما منوط به اینکه همه پروتکل‌های بهداشتی رعایت شده باشد و خطری متوجه بازیکنان و عوامل برگزاری مسابقات نشود.

خرمگاه تصریح کرد: فوتبال می‌تواند نشاط اجتماعی ایجاد کند و باید از خانواده فوتبال مراقبت کرد که فدای ایجاد نشاط اجتماعی نشوند چرا که بهر حال همین فوتبالیست‌ها هم انسان هستند و ممکن است در این بین به ویروس کرونا مبتلا شوند.

وی در ادامه بیان داشت: از سرگیری مسابقات بهترین روش برای تعیین تکلیف این لیگ است و هر تیمی که حقش باشد باید در زمین مسابقه حقش را بگیرد و قهرمان شود تا دیگران هم معترض نباشند. در غیر اینصورت هر تصمیمی که در این فصل گرفته شود خیلی تیم‌ها اعتراض خواهند کرد.

پیشکسوت آبی پوشان در خصوص شرایط این تیم اظهار داشت: امیدوارم مجیدی بتواند تیم را به شرایط خوب پیش از تعطیلات بازگرداند. در صورتی که آبی‌ها به شرایط نیم فصل اول بازگردند بعید نیست بتوانند فاصله امتیازی که بین آنها و صدر جدول ایجاد شده را از بین برده و حتی نیم نگاهی به قهرمانی داشته باشند.

نظر شما
ارسال دیدگاه

گزارش تصویری