سیاسی
روزنامه امروز
    Row Error
کدخبرنگار: 101 تاریخ انتشار: 2020-05-20 / 14:23:00

ناپولی ژانویه دنبال «آزمون» بود

    نشریه «کوریه‌ره دلو اسپورت» خبر داد که باشگاه ناپولی در نقل و انتقالات زمستانی دنبال جذب سردار آزمون مهاجم ایران بوده اما این انتقال به یک دلیل منتفی شده است. […]

ناپولی ژانویه دنبال «آزمون» بود

نشریه کوریه ره دلو اسپورت ایتالیا در خبری به بحث تلاش باشگاه ناپولی برای جذب سردار آزمون مهاجم ایرانی پرداخت و مدعی شد که این تلاش از طریق «دیپلماسی» همچنان در جریان است.

این نشریه ایتالیایی البته فاش کرد که ناپولی در نقل و انتقالات زمستانی در ماه ژانویه خواهان به خدمت گرفتن آزمون بوده است: «ناپولی سردار آزمون بازیکن ۲۵ ساله زنیت روسیه را فراموش نکرده است؛ کسی که توجه دی‌لورنتیس مالک ناپولی را جلب کرده بود. ناپولی قصد داشت آزمون را در ماه ژانویه به خدمت بگیرد اما سهمیه بازیکنان غیر اروپایی تیم بسته شده بود. برای جذب این مهاجم ناپولی نیاز دارد که نقل و انتقالاتی را انجام بدهد. تمدید قرارداد مرتنز می تواند میلیک را به سمت خداحافظی سوق بدهد و یک جا خالی خواهد شد.»

کوریه ره دلو اسپورت تاکید کرده است که اگر لیست بازیکنان غیر اروپایی ناپولی جا داشت، تمام شرایط برای جذب سردار آزمون فراهم بود. این نشریه همچنین تاکید کرد که برای جذب آزمون «دیپلماسی» در کار است چرا که پای افراد زیادی در نقل و انتقالات در میان است.

نظر شما
ارسال دیدگاه

گزارش تصویری