سیاسی
روزنامه امروز
    Row Error
کدخبرنگار: 101 تاریخ انتشار: 1399-03-07 / 11:58:00

ارزان‌ترین گوشی‌های نسل پنجم از راه رسیدند

    شرکت شیوامی از گوشی‌های سری ایکس ۱۰ خود رونمایی کرده که ارزان‌ترین گوشی‌های نسل پنجم موجود در بازار محسوب می‌شوند. […]

ارزان‌ترین گوشی‌های نسل پنجم از راه رسیدند

به نقل از اندروید اتوریتی، دو گوشی ردمی ۱۰ ایکس و ردمی ۱۰ ایکس پرو، هر دو مجهز به پردازنده Dimensity ۸۲۰ مدیاتک هستند که از جمله پردازنده‌های متوسط بازار با قابلیت پشتیبانی از شبکه‌های مخابراتی نسل پنجم محسوب می‌شود.

هر دو گوشی قابلیت نصب دو سیم کارت را دارند. تفاوت مهم این دو گوشی بهره مندی Redmi ۱۰X Pro از باتری ۴۵۲۰ میلی آمپری با قابلیت شارژ سریع ۳۳ واتی است. لذا ۵۸ درصد از ظرفیت باتری این گوشی در عرض ۳۰ دقیقه شارژ می‌شود. در مقابل Redmi ۱۰X دارای باتری ۴۵۲۰ میلی آمپری با قابلیت شارژ سریع ۲۲.۵ واتی است.

هر دو گوشی دارای نمایشگر ۶.۷۵ اینچی با دقت ۲۴۰۰ در ۱۰۸۰ از نوع او – لد و با نسبت تصویری ۲۰ به ۹ و نرخ تازه سازی ۱۸۰ هرتزی هستند. Redmi ۱۰X Pro دارای چهار دوربین ۴۸، ۸، ۸ و ۵ مگاپیکسلی با قدرت زوم ۵ برابری است. دوربین سلفی این گوشی هم ۲۰ مگاپیکسلی است. در مقابل Redmi ۱۰X دارای دوربین‌های ۴۸، ۸ و ۲ مگاپیکسلی بوده و دوربین سلفی آن هم ۱۶ مگاپیکسلی است.

Redmi ۱۰X در سه مدل ۲۲۴ دلاری (با ۶ و ۶۴ گیگابایت رم و حافظه)، ۲۵۲ دلاری (با ۶ و ۱۲۸ گیگابایت رم و حافظه)، ۲۹۴ دلاری (با ۸ و ۱۲۸ گیگابایت رم و حافظه) و ۳۳۶ دلاری (با ۸ و ۲۵۶ گیگابایت رم و حافظه) عرضه می‌شود. در مقابل مدل pro در دو مدل ۳۲۲ دلاری (با ۸ و ۱۲۸ گیگابایت رم و حافظه) و ۳۶۴ دلاری (با ۸ و ۲۵۶ گیگابایت رم و حافظه) عرضه می‌شود.

نظر شما
ارسال دیدگاه

گزارش تصویری