سیاسی
روزنامه امروز
    Row Error
کدخبرنگار: 101 تاریخ انتشار: 1399-03-17 / 09:55:00

رئیس آمازون بعد از ۹ روز از اعتراضات آمریکا حمایت کرد

    جف بزوس مدیرعامل آمازون بعد از گذشت ۹ روز از اعتراضات مردم آمریکا به طور رسمی از این جنبش حمایت کرد و گفت: من از آنچه در اطراف ما در حال رخ دادن است، پشتیبانی می‌کنم. […]

رئیس آمازون بعد از ۹ روز از اعتراضات آمریکا حمایت کرد

به نقل از سی ان بی سی، حمایت جف بزوس از اعتراضات مردم آمریکا از طریق اینستاگرام، پس از آن رخ داد که یکی از مشتریان آمازون از موضع‌گیری این شرکت در این زمینه انتقاد کرد.

بر اساس تصویری که از ایمیل رد و بدل شده میان جف بزوس و مشتری آمازون منتشر شده، این مشتری که نام وی اعلام نشده، موضع‌گیری آمازون در مورد رویدادهای آمریکا را توهین‌آمیز دانسته و نوشته به جای آنکه بگوییم زندگی سیاهان اهمیت دارد، باید بگوییم زندگی همه اهمیت دارد.

در مقابل بزوس به وی چنین پاسخ داده که من با شما مخالفم، شعار زندگی سیاهان اهمیت دارد و بدان معنا نیست که زندگی دیگران اهمیت ندارد. این شعار به نژادپرستی و خطرات نامتناسبی مربوط می‌شود که سیاهان در نظام قضائی و در مواجهه با نیروهای انتظامی با آن مواجه می‌شوند.

رئیس آمازون خطاب به این مشتری افزوده است: شما بر خلاف والدین یک سیاه پوست هرگز نباید نگران باشید که ممکن است پسرتان در زمان بازداشت خفه شده و بمیرد. لذا من از اعتراض‌های اخیر بر علیه وحشیگری پلیس حمایت می‌کنم و موضع من تغییر نخواهد کرد.

نظر شما
ارسال دیدگاه

گزارش تصویری