سیاسی
روزنامه امروز
    Row Error
کدخبرنگار: 101 تاریخ انتشار: 1399-03-21 / 08:45:00

بی‌غم: امیدوارم فقط «اسم» استقلال و پرسپولیس به فوتسال نیاید

    سرمربی تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان با بیان اینکه شرایط تا فینال لیگ برتر فوتسال ایده‌آل نمی‌شود، گفت: استقلال و پرسپولیس یا به فوتسال نیایند و یا اگر می‌آیند باید شرایط خوبی داشته باشند. […]

بی‌غم: امیدوارم فقط «اسم» استقلال و پرسپولیس به فوتسال نیاید

حمید بی غم   درباره شرایط تیم فوتسال گیتی پسند و پیگیری تمرینات این تیم پیش از فینال لیگ برتر فوتسال گفت: تمرین کردن در این شرایط کاملاً سخت است. سعی کردیم پروتکل های بهداشتی را رعایت کنیم و با این مسائل کنار بیاییم. رسیدن به شرایط آرمانی تا فینال نه برای ما و نه برای تیم مس امکانپذیر نیست ولی سعی می کنیم به این شرایط نزدیک شویم. بازیکنان ۹۰ روز از توپ و تمرین گروهی دور بوده اند و برای همین نمی توانیم صد درصد بدنسازی کنیم.

وی تاکید کرد: در این مدت محمدرضا سنگ سفیدی یکی از بازیکنان ما کمی مصدوم شد ولی خوشبختانه دو، سه روزی است که تمریناتش را شروع کرده است. سعی کردیم طوری تمرین کنیم که به بازیکنان فشار نیاید.

بی غم در پاسخ به این سئوال که آیا جدایی دو بازیکن برزیلی از گیتی پسند بعد از بازی فینال قطعی است؟ اظهار کرد: «الکس فالکون» دو پیشنهاد از ایتالیا دارد ولی حضورش در این تیم ها قطعی نیست. «والکس» هم از یک پیشنهاد سفت و سخت از اسپانیا دارد. هر دو بازیکن تاکید کرده اند که تصمیم نهایی خود را بعد از پایان فینال لیگ می گیرند.

وی در خصوص جلسه اش با قائم مقام باشگاه گیتی پسند و احتمال تمدید قراردادش برای فصل بعد، خاطرنشان کرد: درباره فصل بعد هیچ صحبتی نشده است. مهمترین موضوع در حال حاضر فینال لیگ برتر است و جلسات ما هم مرتبط با این بازی بوده است.

سرمربی تیم فوتسال گیتی پسند در بخش دیگری از صحبت هایش درباره احتمال تیمداری استقلال و پرسپولیس در لیگ برتر فوتسال، گفت: استقلال و پرسپولیس اسم بزرگی دارند ولی اگر قرار است با همان دیدگاه فدراسیون که نسبت به فوتسال دارد، در این رشته فعالیت کنند و دیدشان وسیع نباشد، نیامدنشان بهتر است. اگر این دو باشگاه به فوتسال می آیند باید خوب بیایند. در این وضعیت خیلی ها صحبت از این می کنند که ممکن است یک بازیکن از این دو باشگاه به اندازه بودجه کل یک تیم قیمت داشته باشد. به نظرم عنوان کردن این حرفها خوب نبوده و به نوعی کوچک کردن خودمان است.

بی غم ادامه داد: تیم ملی ما عنوان سوم جام جهانی را کسب کرده است و نباید از این صحبت ها در فوتسالمان باشد. استقلال و پرسپولیس اگر می آیند باید درست هزینه کنند و فقط اسمشان در فوتسال نباشد. در فدراسیون فوتبال نگاه ها به فوتسال و فوتبال فرق می کند؛ حداقل در استقلال و پرسپولیس این نگاه نباشد.

سرمربی تیم فوتسال گیتی پسند یادآور شد: تفاوت در پرداختی ها و قراردادهای بازیکنان فوتسال و فوتبال همه جای دنیا هست ولی نگاه و شخصیت به فوتسال چیزی کم از فوتبال ندارد. مثلاً بارسلونا یکی از قدرتمندترین تیم های فوتسال جهان را در اختیار دارد و به همان نسبت، به فوتسالش هم توجه می شود. ما هم باید به فوتسال همین نگاه را داشته باشیم. شخصیت و ارزش نیاز فوتسال ما است.

نظر شما
ارسال دیدگاه

گزارش تصویری