سیاسی
روزنامه امروز
    Row Error
کدخبرنگار: 101 تاریخ انتشار: 1399-03-29 / 20:55:00

رقابت‌های دو نفره پلی‌آف لیگ برتر تنیس روی میز برگزار نمی‌شود

    رئیس فدراسیون تنیس روی میز از برگزار نشدن رقابتهای دو نفره پلی آف لیگ برتر این رشته خبر داد. […]

رقابت‌های دو نفره پلی‌آف لیگ برتر تنیس روی میز برگزار نمی‌شود

 مهرداد علیقارداشی عصر امروز پنجشنبه گفت: تیم های پتروشیمی بندر امام، دانشگاه آزاد اسلامی ، رعدپدافند هوایی و شهرداری کرج  ۴ تیمی هستند که در مرحله ی پلی آف لیگ برتر آقایان می بایست پس فردا (شنبه )  تست های مربوط به کرونا  را به سازمان لیگ فدراسیون تنیس روی میز ارائه دهند و در صورتی که مشکلی نداشته باشند با هماهنگی هایی که با فدراسیون پزشکی و ورزشی صورت گرفته مرحله ی پلی آف لیگ برتر آقایان برگزار خواهد شد.

وی که با برنامه «ورزش ایران» رادیو گفتگو می کرد، در خصوص تغییر ارنج و حذف رقابت های دو نفره نیز گفت: اخیرا تغییراتی در جهت حفظ سلامتی ورزشکاران صورت گرفته است که ، عدم جابجایی بازیکنان بعد از اتمام هر ست ، ضدعفونی کردن توپ مسابقات بعد از پایان هر مسابقه و حذف بازی های دو نفره به دلیل فاصله ی نزدیکی که بازیکنان به یکدیگر دارند از مواردی می باشد که از سوی فدراسیون جهانی  به فدراسیون ابلاغ شده است  و باید عملیاتی شود.
علیقارداشی در خصوص ملی پوشان تنیس روی میز و روند انجام تمرینات عنوان کرد: خوشبختانه در حال حاضر ۴ ملی پوش کشورمان که خود را برای کسب سهمیه المپیک آماده میکنند تمرینات خود را در شهرهای خودشان با کمک مربیان ملی و محلی پیگیری میکنند و امیدواریم که رقابت های المپیک برگزار شود و ملی پوشان ما با آمادگی کامل بتوانند در این رقابت ها شرکت کنند.

رییس فدراسیون تنیس روی میز در خصوص برگزاری رقابت های پلی آف در تاریخ ۱۷ الی ۲۰ تیر عنوان کرد: اگر همه چیز با شرایط عادی پیش رود و تست های بازیکنانی که قرار است در ارنج تیم ها قرار بگیرند بدون مشکل باشد  با توجه به اینکه رقابت های دو نفره برگزار نمی شود،  تلاش میکنیم در همان تاریخ اعلام شده قبلی مسابقات برگزار شود.

وی درباره ی نزدیک ترین زمان، برای انجام رقابت های ملی تصریح کرد:  هنوز تاریخی به صورت رسمی اعلام نشده است و حتی رقابت های جهانی که قرار بود در مهرماه برگزار شود به دلیل موج دوم شیوع کرونا به تعویق افتاده است.

علیقارداشی در خصوص حفظ کادر فنی گفت : کادر فنی فعلی تیم ملی با توجه به موفقیت های خوبی که در چهار سال گذشته بدست آورده اند  و با شرایط موجود به کار خود ادامه خواهند داد.

نظر شما
ارسال دیدگاه

گزارش تصویری