سیاسی
روزنامه امروز
    Row Error
کدخبرنگار: 101 تاریخ انتشار: 1399-04-06 / 13:11:00

دیدار رئیس فدراسیون تنیس با وزیر ورزش و جوانان

    رئیس فدراسیون تنیس نشستی را با مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان برگزار کرد. […]

دیدار رئیس فدراسیون تنیس با وزیر ورزش و جوانان

به نقل از  وزارت ورزش و جوانان، داود عزیزی رئیس فدراسیون تنیس با حضور در وزارت ورزش و جوانان با  مسعود سلطانی فر در خصوص برنامه های این فدراسیون دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار رئیس فدراسیون تنیس گزارشی از وضعیت موجود این رشته و شرایط حال حاضر تنیس ایران در قاره آسیا و برنامه های این فدراسیون ارائه داد.

وزیر ورزش و جوانان نیز از رشته تنیس به عنوان یک رشته مهیج و پرطرفدار در بین خانواده ها نام برد و با اشاره به ظرفیت کنونی این رشته در ایران و برخورداری از استعدادهای خوب در نقاط مختلف تصریح کرد: از فدراسیون تنیس انتظار دارم در ابعاد مختلف زمینه رشد و پویایی بیشتر این رشته را فراهم آورد و در قالب برنامه ای که رئیس جدید تدوین کرده است روند رو به رشد تنیس ایران در عرصه رقابتی آسیا دنبال شود چرا که جایگاه کنونی این رشته باید به مراتب ارتقا یابد و شایستگی تنیس ایران به منصه ظهور برسد.

سلطانی فر با بیان اینکه از برنامه های توسعه ای این رشته برای ارتقا جایگاه تنیس ایران، حمایت می کند، تصریح کرد: فدراسیون تنیس را در ابعاد زیرساخت ها و مالی برای پیشرفت و رسیدن به جایگاه بالاتر در عرصه رقابتی حمایت خواهیم کرد تا تنیس ایران بتواند به انتظار مردم جامه عمل بپوشاند.

نظر شما
ارسال دیدگاه

گزارش تصویری