سیاسی
روزنامه امروز
    Row Error
کدخبرنگار: 101 تاریخ انتشار: 1399-05-23 / 16:38:00

سخنگوی فدراسیون فوتبال: اسکوچیچ سرمربی تیم ملی می‌ماند

    سخنگوی فدراسیون فوتبال ضمن تاکید بر ادامه فعالیت دراگان اسکوچیچ به عنوان سرمربی تیم ملی، گفت: برنامه‌های تیم ملی از جمله بازی با ازبکستان در زمان مقرر انجام می‌شود. […]

سخنگوی فدراسیون فوتبال: اسکوچیچ سرمربی تیم ملی می‌ماند

 امیرمهدی علوی درباره برنامه‌های تیم ملی فوتبال ایران بعد از تعویق بازی‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ گفت: در این مدت سرمربی تیم ملی در ارتباط کامل با فدراسیون بوده و امور مربوطه را برنامه‌ریزی کرده است. اسکوچیچ بازی‌های زیادی از فوتبال ایران را از نزدیک تماشا و تمام مسابقات را آنالیز ویدئویی هم کرده است. طبق برنامه قبلی اردوی شهریورماه تیم ملی انجام می‌شود و دیدار تیم کشورمان با ازبکستان در زمان مقرر در تاشکند برگزار خواهد شد.

سخنگوی فدراسیون فوتبال تاکید کرد: به صورت مشخص کلیه برنامه‌های از قبل تعیین شده طبق روال انجام می‌شود و امیدواریم این اردو برای شروع دوباره برنامه‌های تیم ملی کمک شایانی به این تیم کند.

علوی در پاسخ به این سئوال که آیا با تعویق یک ساله مسابقات، برنامه جدید و بلندمدتی برای تیم ملی در نظر گرفته می‌شود؟ اظهار کرد: هفته بعد جلسه‌ای با حضور رئیس دپارتمان تیم ملی، نبی دبیر کل فدراسیون و دراگان اسکوچیچ برای به روز رسانی برنامه‌ها برگزار می‌شود تا در این مورد برنامه‌ریزی شود.

وی همچنین در پاسخ به این سئوال که آیا دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی باقی می‌ماند؟ تاکید کرد: بله؛ اسکوچیچ ان‌شاءالله طبق روال قبل سرمربی می‌ماند.

سخنگوی فدراسیون فوتبال که با شبکه خبر گفتگو می‌کرد، یادآور شد: از شهریور برنامه تیم ملی شروع می‌شود. همین الان هم اسکوچیچ و کادر فنی در ساختمان پک حضور دارند. تغییرات ایجاد شده خللی در برنامه‌ریزی‌های تیم ملی ایجاد نکرده است.

علوی در پایان درباره احتمال تداخل فینال جام حذفی با دیدار تدارکاتی ایران و ازبکستان گفت: در جلسه‌ای که هفته بعد برگزار می‌شود، دوستان سازمان لیگ هم حضور دارند و جمع‌بندی نهایی را خواهند داشت که تداخلی صورت نگیرد.

 دیدار تدارکاتی تیم ملی فوتبال ایران با ازبکستان قرار است ۱۸ شهریور در تاشکند برگزار شود.

نظر شما
ارسال دیدگاه

گزارش تصویری