سیاسی
روزنامه امروز
    Row Error
کدخبرنگار: 101 تاریخ انتشار: 1399-07-08 / 12:30:00

لپ تاپ‌های دل با قابلیت شارژ سریع به روز شدند

    شرکت دل از به‌روزرسانی لپ تاپ‌های سری ایکس پی اس خود خبر داده که در آنها از پردازنده‌های نسل یازدهم اینتل و نیز فناوری شارژ سریع این شرکت استفاده شده است. […]

لپ تاپ‌های دل با قابلیت شارژ سریع به روز شدند

 به نقل از انگجت، لپ تاپ‌های به روزشده دل به ترتیب XPS ۱۳ ۲-in-۱، XPS ۱۳ و XPS ۱۳ Developer Edition نام دارند و با فناوری ایووی شرکت اینتل سازگار هستند.

فناوری یادشده شارژ سریع هر سه لپ تاپ را ممکن می‌کند. همچنین هر یک از این لپ تاپ ها با یک بار شارژ برای مدت نه ساعت قابل استفاده هستند. همچنین خارج شدن هر کدام از این لپ تاپ ها از حالت خواب به حالت قابل استفاده به کمتر از یک ثانیه زمان نیاز دارد.

هر سه لپ تاپ دارای سه پورت تاندربلت ۴ بوده و حافظه رم آنها از LPDDR۴x از نوع ۳۷۳۳ مگاهرتزی به ۴۲۶۷ مگاهرتزی ارتقا یافته است. همچنین امکان نصب حداکثر ۳۲ گیگابایت رم بر روی لپ تاپ‌های مذکور وجود دارد. دو مدل اول مجهز به کارت گرافیک Xe شرکت اینتل بوده و مدل XPS ۱۳ ۲-in-۱ دارای یک دوربین مادون قرمز نیز هست که از فناوری شناسایی بصری ویندوز هلو پشتیبانی می‌کند.

قیمت این مدل ۱۲۴۹ دلار است و ساده‌ترین مدل XPS ۱۳ نیز ۹۹۹ دلار قیمت دارد. مدل Developer Edition که مجهز به سیستم عامل اوبونتوی ۲۰.۰۴LTS است و دل می‌گوید با یک بار شارژ باتری می‌توان از این لپ تاپ برای مدت ۱۹ ساعت استفاده کرد. قیمت این مدل هنوز اعلام نشده است. هر سه مدل تا ۳۰ سپتامبر به بازار می آیند.

نظر شما
ارسال دیدگاه

گزارش تصویری