سیاسی
روزنامه امروز
    Row Error
کدخبرنگار: 101 تاریخ انتشار: 1399-07-12 / 13:11:00

سالیانه ۷۷ هزارتن قطعات فولادی و چدنی تولید می شود

    محققان در یک شرکت دانش بنیان موفق به تولید سالیانه ۷۷ هزارتن قطعات فولادی و چدنی شدند. […]

سالیانه ۷۷ هزارتن قطعات فولادی و چدنی تولید می شود

به نقل از معاونت علمی و فناوری، یک شرکت دانش‌بنیان با اتکا به تخصص نیروی انسانی تحصیل‌کرده توانست سالی بیش از ۷۷ هزار تن قطعات چدنی و فولادی تولید کند.

این شرکت دانش‌بنیان ۱۵ سال است که با تلاش در این عرصه نیاز صنایع به محصولات و قطعات فولادی را تامین می‌کند و این صنایع را از بازارهای جهانی بی‌نیاز کرده است. همه تولیدات این شرکت با استفاده از ماشین‌آلات مدرن و به‌ روز دنیا و با هدف  افزایش کیفیت و کارائی با بالاترین استاندارد جهانی ارائه می‌شود.

حبیب‌الله اردشیر بهرستاقی مدیر این شرکت دانش بنیان گفت: محصولات این شرکت شامل قطعات ایمنی و فوق ایمنی صنایع خودرو، تولید و مونتاژ اکسل کامل خودرو، قطعات موتور، قطعات مورد نیاز در صنایع شیمیایی و راه‌سازی و معادن، نفت، گاز و پتروشیمی، آب، فاضلاب و غیره می‌شود.

وی افزود: از این محصولات برای ذوب‌سازی، فرآیند تولید از کوره‌های القایی الکتروترم و یونکر با ظرفیت‌های بالا استفاده می‌شود؛ همچنین نگهداری ذوب در هولدر ۱۶ و ۵۰ تنی و ذوب‌ریزی با اتوپورینگ‌های یونکر ۶ و ۱۲ تنی و ذوب‌ریز اتوماتیک HWS نصب شده روی خطوط قالب‌گیری با این محصولات انجام می‌شود.

بهرستاقی اضافه کرد: این مجموعه دانش‌بنیان، با بهره‌گیری از نیروی انسانی مجرب و توانمند و همچنین تجهیزات و امکانات مناسب و به‌روز دنیا، همه فرآیندهای مرتبط با کیفیت محصول تمام شده را کنترل و پایش می‌کند. ضمن اینکه کلیه قطعات تولید شده در این مجموعه تحت بازرسی صددرصد آزمون‌های تخصصی برای اطمینان از ساختار مناسب قرار می‌گیرد.

نظر شما
ارسال دیدگاه

گزارش تصویری