سیاسی
روزنامه امروز
    Row Error
کدخبرنگار: 101 تاریخ انتشار: 1399-10-20 / 19:35:00

تامین منابع مالی بزرگترین چالش فوتبال است

    ‌نامزد انتخابات ریاست فوتبال گفت: خودم را از جنس ورزش می دانم و می خواهم تجربه ای که در عرصه مدیریت دارم را در فدراسیون فوتبال پیاده کنم. […]

تامین منابع مالی بزرگترین چالش فوتبال است

 کیومرث هاشمی پس از ثبت نام در انتخابات فدراسیون فوتبال به خبرنگاران گفت: ابتدا باید از شما خبرنگاران و اهالی رسانه که پوشش کامل و جامعی از اتفاقات فوتبالی دارید تشکر کنم. باید از ظرفیت رسانه‌ها و جراید استفاده کنیم تا فدراسیون منسجم و خوبی را تشکیل دهیم.

وی افزود: سی و چند سال تجربه مدیریتی دارم که اکثر آنها در حوزه ورزش بوده است. از جنس همین ورزش هم هستم. هیئت‌ها، باشگاه‌ها و ادارات استان‌ها را می‌شناسم. امیدوارم با تجربیاتی که دارم بتوانم کمک به مجموعه فوتبال کنم.

نامزد ریاست فدراسیون فوتبال افزود: در حال حاضر فوتبال نیاز به همدلی و وحدت بیشتری نسبت به گذشته دارد و وقت آن است از ایده‌های نو استفاده کنیم.

او درباره مشکلات مربوط به بدهی‌های فدراسیون فوتبال تاکید کرد: فراهم کردن منابع مالی جزو بزرگترین چالش هاست. فوتبال کشور باید نهایت استفاده را از ظرفیت‌های موجود انسانی، مالی و راهبردی ببرد تا موفق شود.

وی افزود: فدراسیون فوتبال باید مستقل شود. با استفاده از قوانین می‌توانیم به مقصد ایده آل خود برسیم.

هاشمی یادآور شد: باید ببینیم چه کسانی برای رقابت نهایی در مجمع عمومی فدراسیون فوتبال خواهند بود. می‌توانیم از طلبی که به خاطر تحریم‌ها در فیفا مانده است و نمی‌توانیم آن را برداشت کنیم، استفاده بهتری کنیم.

نظر شما
ارسال دیدگاه

گزارش تصویری