سیاسی
روزنامه امروز
کد خبرنگار: 1650 تاریخ انتشار: 1395-08-19 / 13:38:00

نیاز به شفاف سازی با ترامپ در خصوص سوریه و ایران داریم

    وزیر خارجه فرانسه اعلام کرد که با پیروزی «دونالد ترامپ» در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، نیاز به شفاف سازی با واشنگتن در خصوص مسائل مهم جهانی است. […]

نیاز به شفاف سازی با ترامپ در خصوص سوریه و ایران داریم

وزیر خارجه فرانسه اعلام کرد که با پیروزی «دونالد ترامپ» در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، نیاز به شفاف سازی با واشنگتن در خصوص مسائل مهم جهانی است.

 به نقل از رویترز، «ژان مارک آیرو» گفت: با قطعی شدن پیروزی ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، نیاز به شفاف سازی با واشنگتن درباره مسائل مهم بین المللی از جمله بحران سوریه، توافق هسته ای ایران، و تغییرات جوی داریم.

به گفته آیرو، پیروزی ترامپ موجب شکل گیری پرسش هایی شده است. پیروزی ترامپ موجب می شود شما فکر کنید. این پیروزی واکنش هایی در پی خواهد داشت.

وزیر خارجه فرانسه در ادامه گفت: فرانسه یکی از متحدان آمریکا است. در نتیجه ما یک متحد کلیدی هستیم. و برای ثبات و صلح در جهان و همچنین برای مواجهه با چالش های جهانی نیاز داریم با هم همکاری کنیم.

آیرو گفت: نیاز داریم تا بدانیم رئیس جمهور آمریکا می خواهد چه کاری را انجام بدهد. در مورد توافق هسته ای ایران چه اتفاقی می افتد؟ چه بر سر توافق تغییرات جوی می آید؟ اینها سوالاتی هستند که ما از خود می پرسیم.

نظر شما
ارسال دیدگاه

گزارش تصویری