سیاسی
روزنامه امروز
    Row Error
کدخبرنگار: 101 تاریخ انتشار: 1399-02-20 / 13:20:00

علی علیپور: اول پوکر قهرمانی با پرسپولیس بعد تمدید قرارداد

    مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بهتر است رقابت های لیگ برتر ادامه پیدا کند تا بتوانیم به چهارمین قهرمانی متوالی برسیم. […]

علی علیپور: اول پوکر قهرمانی با پرسپولیس بعد تمدید قرارداد

علی علیپور درباره حضور ظهر امروز خود در فدراسیون فوتبال گفت: برای برخی کارهای شخصی در کمیته تعیین وضعیت بازیکنان حاضر شدم.

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس درباره ادامه تمرینات انفرادی به دلیل شیوع ویروس کرونا اظهار داشت: چند روزی را در شهرستان خودمان تمرین کردم و سپس در منزل و سالن بدنسازی مشغول آماده سازی خود هستم.

وی درباره احتمال لغو یا ادامه  برگزاری بازی های لیگ برتر  در فصل جاری تأکید کرد: این موضوع بستگی به تصمیم وزارت بهداشت دارد. سلامت مردم اهمیت زیادی داشته و فکر می کنم با توجه به اخباری که دریافت می کنیم احتمال برگزاری بازی ها وجود داشته باشد.

علیپور افزود: اماکن مذهبی که پر رفت و آمد هستند در حال بازگشایی است و فکر می کنم شامل حال برگزاری بازی های فوتبال هم باشد.

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: اصرار به ادامه برگزاری بازی ها نه تنها به خاطر اینکه  پرسپولیس در کورس قهرمانی است بلکه دلخوشی مردم به خاطر همین فوتبال است. نمی شود لیگ را نیمه تمام گذاشت. اگر تصمیم بگیرند لیگ را لغو کنند باید ما را مثل پاری سن ژرمن در فرانسه قهرمان معرفی کنند.

وی درباره فشردگی بازی ها در فصل آینده گفت: چاره ای جز این نیست و با توجه به ارتباطی که با هم تیمی هایم از طریق فضای مجازی دارم، در حال انجام تمرینات انفرادی هستیم.

علیپور ضمن عدم تمایل نسبت به صحبت در خصوص مشکلات مدیریتی پرسپولیس اظهار داشت: من درباره هیئت مدیره صحبتی ندارم. تنها در مورد مشکلات مالی باید بگویم میزان دریافتی تیم کمتر از حدی است که باید می گرفتیم.

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس درباره مذاکره با باشگاه برای تمدید قرارداد خود یادآور شد: موفقیت های فوتبالی ام را مدیون پرسپولیس هستم. هرچه دارم از این تیم است. اولویتم صد درصد با پرسپولیس است. با این حال ابتدا به پوکر قهرمانی فکر می کنم و سپس به تمدید با پرسپولیس و یا تصمیم جدید برای تیم فصل آینده ام.

نظر شما
ارسال دیدگاه

گزارش تصویری