سیاسی
روزنامه امروز
کد خبرنگار: 1687 تاریخ انتشار: 1395-10-06 / 13:36:00

رفع مشکلات باقی‌مانده ناشی از جنگ در خوزستان

    مدیرعامل بنیاد برکت گفت:‌ ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، در جهت اجرای تفاهم‌نامه‌ی خود با استانداری خوزستان با حجم سرمایه‌گذاری 21 هزار میلیارد تومان، تلاش مضاعفی را آغاز کرده و برای محرومیت‌زدایی و اشتغال‌زایی در این استان برنامه‌های متعددی دارد. […]

رفع مشکلات باقی‌مانده ناشی از جنگ در خوزستان

مدیرعامل بنیاد برکت گفت:‌ ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، در جهت اجرای تفاهم‌نامه‌ی خود با استانداری خوزستان با حجم سرمایه‌گذاری 21 هزار میلیارد تومان، تلاش مضاعفی را آغاز کرده و برای محرومیت‌زدایی و اشتغال‌زایی در این استان برنامه‌های متعددی دارد.

دکتر نوروزی در حاشیه‌ بازدید از فعالیت‌های شرکت نفت و گاز پرشیا، وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در میدان نفتی یاران شمالی، اظهار کرد: طرح توسعه‌ میدان نفتی یاران شمالی توسط ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و با سرمایه‌گذاری بالغ بر 585 میلیون دلار، به نتیجه رسیده و پس از اجرای آن، روزانه 30 هزار بشکه نفت خام تولید و به وزارت نفت تحویل داده می‌شود.


وی افزود: فعالیت کنونی این پروژه یکی از اقدامات بسیار ارزنده در نقطه‌ صفر مرزی است و ظرفیت اشتغال بالایی را برای جوانان این منطقه ایجاد کرده است.
نوروزی ادامه داد: امروز این مجموعه‌ فعال، تأثیر بسزایی در افزایش فعالیت‌های تولیدی در این استان داشته و تمامی امکانات و تجهیزات و ماشین‌آلات مستقر در این میدان نفتی، بومی است.


مدیرعامل بنیاد برکت، تصریح کرد: در شرایط کنونی نیاز است که با تکیه بر توانمندی‌ها و داشته‌های داخلی، ساختار اقتصاد مقاومتی را شکل داده و اقتصاد ایران را نسبت به مخاطرات و تهاجمات دشمن بیمه کنیم.


وی ادامه داد: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) برنامه‌های متنوعی را در رابطه با مباحث مربوط به نفت و انعقاد قراردادهای جدید در دستور کار خود دارد.


به گزارش روابط عمومی بنیاد برکت، مدیرعامل بنیاد برکت یادآور شد: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، در جهت اجرای تفاهم‌نامه‌ی خود با استانداری خوزستان با حجم سرمایه‌گذاری 21 هزار میلیارد تومان، تلاش مضاعفی را آغاز کرده و برای محرومیت‌زدایی و اشتغال‌زایی در این استان برنامه‌های متعددی دارد.

وی ادامه داد: هم‌چنین رفع مشکلات باقی‌مانده ناشی از جنگ در خوزستان یکی دیگر از برنامه‌های مجموعه‌های وابسته به ستاد اجرایی فرمان امام (ره)در ماه‌های آینده است.

نظر شما
ارسال دیدگاه

گزارش تصویری