سیاسی
روزنامه امروز
کد خبرنگار: 1687 تاریخ انتشار: 1395-10-06 / 15:56:00

خدمات‌رسانی موسسه خیریه مشاوره‌ تغذیه انگلیس در تعطیلات سال نو

    موسسه خیریه مشاوره برای مبتلایان به اختلالات تغذیه‌ای در انگلیس که به این بیماران خدمات رسانی می‌کند فعالیت خود را به تمامی طول سال گسترش داد. […]

خدمات‌رسانی موسسه خیریه مشاوره‌ تغذیه انگلیس در تعطیلات سال نو

موسسه خیریه مشاوره برای مبتلایان به اختلالات تغذیه‌ای در انگلیس که به این بیماران خدمات رسانی می‌کند فعالیت خود را به تمامی طول سال گسترش داد.

این موسسه خیریه خدماتی را به ۷۲۵ هزار فرد مبتلا به اختلال تغذیه ای در انگلیس ارائه می‌دهد که اکنون در تمامی ۳۶۵ روز سال دسترسی به سرویس مشاوره تلفنی امکان پذیر است.

این موسسه خیریه به دلیل فشارها و استرس‌هایی که ممکن است در روزهای تعطیل مبتلایان به اختلالات تغذیه‌ای شامل کم اشتهایی و بی‌اشتهایی را گرفتار کند فعالیت خود را به تمامی روزهای سال بسط داده است.

به گفته مسئولان این موسسه خیریه، تعطیلات کریسمس و سال نو زمان بسیار مشکلی برای مبتلایان به این اختلالات است. در این دوره زمانی مواد غذایی در کانون توجهات قرار می‌گیرد که می‌تواند موجب افزایش اضطراب و فشار روانی در مبتلایان شود.

به گزارش روزنامه ایندیپندنت، با برنامه ریزی غذایی و گرفتن مشاوره در مورد نوع مواد خوراکی افراد مبتلا به این اختلالات می‌توانند با استرس کمتری این روزها را پشت سر بگذارند و بهتر با این عارضه مقابله کنند.

نظر شما
ارسال دیدگاه

گزارش تصویری