سیاسی
روزنامه امروز
کد خبرنگار: 1296 تاریخ انتشار: 1395-06-18 / 13:07:00

کشور در مسیر پیشرفت همه‌جانبه قرار دارد

    وزیر کشور گفت: کشور ما در زمینه تکنولوژیِ روز در کارهای عمرانی از جایگاه خوبی در دنیا برخوردار است که نتیجه این تلاش‌ها به نفع کشور است. […]

کشور در مسیر پیشرفت همه‌جانبه قرار دارد

وزیر کشور گفت: کشور ما در زمینه تکنولوژیِ روز در کارهای عمرانی از جایگاه خوبی در دنیا برخوردار است که نتیجه این تلاش‌ها به نفع کشور است.

عبدالرضا رحمانی‌فضلی در آیین افتتاح تقاطع غیرهم‌سطح قدس قزوین با بیان این‌که «وحدت و همدلی بین اعضای شورای شهر با شهردار قزوین زبان‌زد است و این مهم بسیار ارزشمند است» افزود: با وجود مدیران ارزشمند و وحدت و انسجام خوبی که بین شهرداری و اعضای شورا وجود دارد، پروژه‌های عمرانی در شهر قزوین زودی به نتیجه می‌رسد.
وی گفت: قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) توانسته با زمانبندی مناسب پروژه‌ها در قزوین کارهای ارزشمندی را به انجام برساند و مردم قزوین نیز لیاقت کارهای عمرانی مهم را دارند و باید تلاش کنیم فعالیت‌های حوزه اقتصادی را با قدرت و سرعت بالا به نتیجه برسانیم.
وی با بیان این‌که «کشور اکنون در مسیر توسعه در همه زمینه‌ها قرار گرفته است»، افزود: با وجود شرایط خوب امنیتی کشور در مقایسه با منطقه، کشور اکنون با تلاش شبانه‌روزی همه مسئولان و همراهی و همدلی مردم در زمینه‌های اقتصاد مقاومتی و علمی و فنی توانسته به جایگاه خوبی برسد.
وزیر کشور با بیان این‌که «قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) با تمام مشکلات مالی می‌تواند پروژه‌ها را به سرانجام برساند» اظهار کرد: قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) یک هدیه الهی برای کشور ماست که از مجموعه‌های موفق در استفاده از تکنولوژی روز به شمار می‌رود و با تجربه‌های ارزشمندی که در حوزه عمرانی و فنی دارد توانسته گام‌های ارزشمندی در به ثمر رساندن پروژه‌های عمرانی در کشور بردارد.
وی با بیان این‌که «هماهنگی مسوولان و نمایندگان استان قزوین در سطح کشور هم قابل اهمیت است»، گفت: امیدواریم شهر قزوین یکی از پرچم‌داران اصلی در حوزه اقتصاد مقاومتی باشد.

نظر شما
ارسال دیدگاه

گزارش تصویری