سیاسی
روزنامه امروز
کد خبرنگار: 1687 تاریخ انتشار: 1395-10-25 / 17:04:00

نباید نگاه صفر و صدی به مباحث تربیتی و فرهنگی داشته باشیم

    مدیرکل پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش با بیان این که نباید نگاه صفر و صدی به مباحث تربیتی و فرهنگی داشته باشیم، افزود: استفاده حداکثری از حداقل امکانات باعث استمرار برنامه ها می شود. […]

نباید نگاه صفر و صدی به مباحث تربیتی و فرهنگی داشته باشیم

مدیرکل پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش با بیان این که نباید نگاه صفر و صدی به مباحث تربیتی و فرهنگی داشته باشیم، افزود: استفاده حداکثری از حداقل امکانات باعث استمرار برنامه ها می شود.

به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی  وزارت آموزش و پرورش، سیدرحیم میرشاه ولد در نشست هم اندیشی مدیران مدارس استان اظهار کرد: دغدغه های فرهنگی و تربیتی ایجاب می کند که از تمام ظرفیت ها در جهت پیشرفت و ارتقای آموزش و پرورش استفاده شود.

میرشاه ولد با اشاره به اهمیت همکاری و مشارکت اولیا و خانواده ها در برنامه های تربیتی و آموزشی، تصریح کرد: مدیران مدارس نقش مهمی در زمینه سازی برای این مهم دارند. 

 وی با بیان این که نباید نگاه صفر و صدی به مباحث تربیتی و فرهنگی داشته باشیم، افزود: استفاده حداکثری از حداقل امکانات دراین حوزه باعث استمرار حرکت ها و برنامه ها می شود.

مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت آموزش و پرورش نقش آفرینی  دانش آموزان در فعالیت های مدرسه را مهم خواند و خاطرنشان کرد: وقتی گفته می شود مدرسه خانه دوم  دانش آموزان است، باید درعمل نیز این مهم  بروز ظهور داشته باشد.

نظر شما
ارسال دیدگاه

گزارش تصویری