سیاسی
روزنامه امروز
کد خبرنگار: 1687 تاریخ انتشار: 1395-11-09 / 12:50:00

۴۰ هزار فرد فاقد بیمه در مراکز درمانی تامین اجتماعی بستری شدند

    در شش ماه نخست سال جاری، ٤٠ هزار و ٤١٩ نفر فاقد بیمه تامین اجتماعی در مراکز درمانی تامین اجتماعی بستری و از خدمات این سازمان برخوردار شدند. […]

۴۰ هزار فرد فاقد بیمه در مراکز درمانی تامین اجتماعی بستری شدند

در شش ماه نخست سال جاری، ٤٠ هزار و ٤١٩ نفر فاقد بیمه تامین اجتماعی در مراکز درمانی تامین اجتماعی بستری و از خدمات این سازمان برخوردار شدند.

به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی، براساس اعلام دفتر آمار و محاسبات اقتصادی و اجتماعی سازمان تأمین‌اجتماعی، در همین مدت، ٤٦٠ هزار و ٥٦٦ نفر در مراکز درمانی ملکی تأمین‌اجتماعی بستری شدند که بیمه‌شدگان تأمین‌اجتماعی با تعداد ٤١٩ هزار  و ٦٣٧ نفر بیشترین آمار بستری‌شدگان بودند.

بیمه‌شدگان بیمه سلامت ٢٣ هزار و ٦٣٠ نفر، نیروهای مسلح ٤٨٧٩ نفر، بیماران فاقد بیمه درمانی ٨٠٢١ نفر، سایر بیمه‌ها ٣٥٨٦ نفر و کمیته امداد ٣٠٣ نفر دیگر گروه‌های بستری به تفکیک بیمه‌های درمانی در مراکز درمانی تامین اجتماعی در شش ماه نخست سال جاری را تشکیل دادند.

سازمان تأمین‌اجتماعی با در اختیار داشتن ٧٠ بیمارستان، ٣٥٢ درمانگاه و مرکز دندانپزشکی و ٧دی‌کلینیک به بیمه‌شدگان و مستمری‌بگیران سازمان و سایر افراد خدمات درمانی ارائه می‌دهد.

نظر شما
ارسال دیدگاه

گزارش تصویری