سیاسی
روزنامه امروز
    Row Error
کدخبرنگار: 101 تاریخ انتشار: 1399-03-17 / 15:30:00

حسن یزدانی: مجبور به حضور در وزن ۸۶ کیلو شدم/ تا المپیک ۲۰۲۴ کشتی می‌گیرم

    قهرمان کشتی آزاد جهان و المپیک اعلام کرد همچنان تا المپیک ۲۰۲۴ برای رسیدن به اهدافش در میدان می ماند و کشتی خواهد گرفت. […]

حسن یزدانی: مجبور به حضور در وزن ۸۶ کیلو شدم/ تا المپیک ۲۰۲۴ کشتی می‌گیرم

حسن یزدانی در گفتگو با سایت اتحادیه جهانی کشتی به تشریح آخرین وضعیت و اهدافش پرداخت و گفت: با توجه به عمل جراحی حدود ۲ ماه است که تمریناتم را بصورت فشرده، اما با احتیاط پیگیری می کنم. خوشبختانه روندبهبودی خوبی داشتم و امیدوارم روز به روز این روند ادامه داشته باشد.

وی در خصوص وضعیت وزنی خود نیز گفت: وزن طبیعی من در حال حاضر۸۹ کیلوگرم است و حضور در وزن ۸۶ کیلوگرم برای من بسیار ایده آل خواهد بود، اما شاید در آینده وزنم بالاتر برود و به اوزان بالاتر بروم. خودم هم دوست دارم در وزن بالاتر کشتی بگیرم اما فعلا شرایط وزنی من اجازه این را به من نمی دهد.

دارنده مدال طلای المپیک اظهار داشت: در طول سالهای حضورم در عرصه ملی کشتی از وزن۶۶ به ۸۶ کیلوگرم رسیدم. البته به دلیل شرایط وزنی مجبور شدم به وزن های بالاتر بروم و حتی ۶ یا ۷ کیلو وزن کم کنم تا در وزن مورد نظر کشتی بگیرم.در قانون جدید هم چون وزنم بالا رفته بود مجبور شدم در وزن ۸۶ کیلوگرم به کشتی ادامه دهم.

قهرمان کشتی جهان در خصوص شکست مقابل دیوید تیلور و تجارب این موضوع تا المپیک توکیو گفت: تمام سعی و تلاشم را به کار می گیرم تا دیگر مرتکب اشباهات قبلی نشوم. اشتباهات فنی و یا روانی که به دلیل آن در دو مبارزه مقابل این حریف باختم. را برطرف کنم. سعی می کنم با تمرکز بیشتر به مصاف همه حریفانم بروم . بتوانم به نتایج قابل قبول دست یابم. آنچه مسلم است فعلا فقط به کش فکر می کنم اما سعی می کنم در کنار کشتی به درآمدزایی و به وقل معروف بیزینس هم مشغول باشم. خوشبختانه فعلا پدرم، مسائل مالی را برعهده دارد تا من بدون دغدغه و با ذهنی آرام به تمرین بپردازم و به هدفم برسم.

یزدانی در پایان به رقبای داخلی خود اشاره کرد و گفت:کامران قاسمپور و احمد بذری حریفان اصلی من هستند، البته حریفان دیگری هم دارم ولی فعلا این دو کشتی گیر را جدی ترین رقبایم می دانم. البته شاید یک رقیب جوان هم از راه برسد و حریف مستقیم من محسوب شود.

نظر شما
ارسال دیدگاه

گزارش تصویری