سیاسی
روزنامه امروز
    Row Error
کدخبرنگار: 101 تاریخ انتشار: 1399-03-23 / 12:45:00

فرماندار شیراز: ۳۰۰ نیروی امدادی مشغول مهار آتش در ارتفاعات ظفر آباد هستند

    شیراز _ فرماندار شیراز گفت: بیش از ۳۰۰ نفر با حمایت پشتیبانی بالگرد هلال احمر مشغول مهار آتش در ارتفاعات ظفرآباد شیراز هستند. […]

فرماندار شیراز:  ۳۰۰ نیروی امدادی مشغول مهار آتش در ارتفاعات ظفر آباد هستند

به نقل از روابط عمومی فرمانداری شیراز، محمد رضا امیری که از بامداد امروز در منطقه حضور دارد افزود: با وجود اینکه سه فروند بالگرد برای عملیات اطفا حریق در ارتفاعات پیش‌بینی شده بود اما تنها با استفاده از اولین بالگرد و اقدام به موقع نیروهای مستقر در منطقه آتش تحت کنترل درآمد.

وی ادامه داد: بر اساس برآوردها فعلأ نیازی به اعزام ۲ بالگرد دیگر نیست با این حال هم اکنون بالگرد هلال احمر نیز برای انجام خدمات پشتیبانی بیش از ۳۰۰ نیروی امدادی حاضر در ارتفاعات به منطقه وارد شد.

فرماندار شیراز ضمن قدردانی از تلاش بی‌وقفه نیروهای مردمی حاضر در منطقه، نیروهای ارتش، بسیج، منابع طبیعی و آتش نشانی تصریح کرد: با کمک همه نیروهای حاضر در منطقه و تحت هدایت مدیریت بحران شهرستان، آتش تا حدود زیادی کنترل شده و در حال حاضر مراحل پایش و لکه‌گیری در حال انجام است.

مدیر بحران شهرستان شیراز اظهار امیدواری کرد در صورتی که با اوج گرفتن وزش باد در بعد از ظهر امروز شاهد شعله ور شدن مجدد آتش نباشیم، حریق ارتفاعات ظفرآباد تا عصر امروز به طور کامل مهار خواهد شد.

رئیس ستاد بحران شهرستان شیراز افزود: به همین جهت و به منظور حصول اطمینان از خاتمه کامل حریق و عدم امکان شروع مجدد آتش، نیروهای امدادی تا پایان شب در منطقه مستقر و به پایش ادامه خواهند داد.

نظر شما
ارسال دیدگاه

گزارش تصویری