سیاسی
روزنامه امروز
    Row Error
کدخبرنگار: 101 تاریخ انتشار: 1399-01-22 / 17:27:00

احتمال تعویق یک‌ساله جام جهانی فوتسال در لیتوانی

    جام جهانی فوتسال ممکن است با تصمیم فیفا یک سال به تعویق بیافتد. […]

احتمال تعویق یک‌ساله جام جهانی فوتسال در لیتوانی

فوتسال از جمله رشته هایی است که در سال ۲۰۲۰ رویداد مهم جام جهانی را در پیش دارد اما باتوجه به شیوع و گسترش ویروس کرونا هنوز مشخص نیست که فیفا این رقابت ها را برگزار می کند یا خیر. طبق برنامه، جام جهانی فوتسال باید از روز ۱۲ سپتامبر تا ۴ اکتبر ۲۰۲۰ در کشور لیتوانی برگزار شود.

با این حال عدم برگزاری مسابقات انتخابی جام جهانی در دو قاره آسیا و آمریکای مرکزی و همچنین باقی ماندن دو بازی مرحله پلی آف در قاره اروپا سرنوشت برگزاری جام جهانی را در ابهام قرار داده است.

فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) چند روز پیش اعلام کرد تصمیم درباره برگزاری یا عدم برگزاری جام جهانی فوتسال تا پایان ماه آوریل (۱۱ اردیبهشت) گرفته خواهد شد.

عدم برگزاری مسابقات انتخابی جام جهانی که بعید است حتی در ماه های آینده امکان برگزاری آن باشد از یک سو و تصمیم کمیته بین المللی المپیک برای به تعویق انداختن بازی های المپیک ۲۰۲۰ توکیو از سوی دیگر باعث شده تا گمانه زنی ها نسبت به لغو جام جهانی فوتسال هم بالا بگیرد.

حساب توییتری «Futsal-era» نوشته است: «باتوجه به همه‌گیری جهانی ویروس کوید۱۹ فیفا تصمیم به تعویق انداختن مسابقات جام جهانی فوتسال گرفته و ظاهرا سپتامبر ۲۰۲۱ به عنوان تاریخ جدید درنظر گرفته شده است. باید منتظر بمانیم.»

نظر شما
ارسال دیدگاه

گزارش تصویری