سیاسی
روزنامه امروز
    Row Error
کدخبرنگار: 101 تاریخ انتشار: 1399-01-23 / 17:36:00

محمدی: به شخصه اعتقاد زیادی به رقابت‌های انتخابی دارم

    سرمربی تیم ملی کشتی آزاد گفت: تمرینات انفرادی در کشتی هیچ وقت جایگزین تمرینات گروهی در اردوی تیم ملی نخواهد شد. […]

محمدی: به شخصه اعتقاد زیادی به رقابت‌های انتخابی دارم

غلامرضا محمدی که با برنامه دایره طلایی صحبت می کرد با اشاره به تعطیلی اردوهای تیم ملی کشتی آزاد و خالی بودن خانه کشتی گفت: امیدوارم خیلی زود در خانه کشتی شاهد برگزاری دوباره اردوی تیم های ملی باشیم و این مکان مقدس را دیگر خالی از کشتی گیر نبینیم. ما هر روز با بچه های تیم ملی در تماس هستیم. برای اعضای کادرفنی فیلم از تمرینات شان می فرستند و مدام با بچه ها در تماس هستیم اما تمرین انفرادی در کشتی هیچ وقت جایگزین تمرین تیم ملی نخواهد شد.

وی ادامه داد: باید از راه دور با بچه ها در تماس باشیم و در عین حال هم منتظر تصمیم اتحادیه جهانی کشتی هستیم که ببینیم بعد از تیر ماه قرار است چه اتفاقی رخ دهد. همچنین باید دید ستاد مبارزه با بیماری کرونا چه تصمیماتی در آینده خواهد داشت و از چه زمانی می توانیم اردوها را آغاز کنیم.

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد در مورد مسابقات انتخابی تیم ملی خاطرنشان کرد: قطعاً اگر تصمیمی در این رابطه گرفته شود مبنی بر خرد جمعی خواهد بود. در چند روز آینده با علیرضا دبیر، محسن کاوه و کادرفنی تیم ملی جلسه ای خواهیم داشت تا برنامه داخلی را طراحی کنیم. به شخصه اعتقاد به برگزاری انتخابی تیم ملی دارم اما به شکلی که یک مسیر طراحی شود و فقط بسنده به یک مسابقه داخلی نکنیم. مسابقات مختلفی را قطعاً در پیش خواهیم داشت. مثلاً جام تختی سال گذشته که در کرمانشاه برگزار شد، یک مرحله انتخابی ما بود که اکثر مدعیان درآن حضور داشتند. کسانی که در چارچوب و سیاست کادرفنی بودند در اردوها و مسابقات برون مرزی و داخلی از جمله قهرمانی کشوری، انتخابی جام تختی، لیگ برتر، باشگاه های جهان و جام تختی حضور داشته اند و قطعاً ما باید امتیاز و شرایط خاصی برای آنها در نظر بگیریم اما هنوز در این خصوص به جمع بندی قطعی نرسیده ایم.

وی همچنین در مورد وضعیت علیرضا کریمی گفت: قرار است دکتر کیهانی پای کریمی را معاینه کند و اگر نیاز به عمل جراحی باشد، این اتفاق خواهد افتاد. زمان خوبی را در اختیار داریم و علیرضا کریمی حتی اگر عمل کند دوباره به مسابقات برمی گردد.

نظر شما
ارسال دیدگاه

گزارش تصویری