سیاسی
روزنامه امروز
    Row Error
کدخبرنگار: 101 تاریخ انتشار: 1399-01-24 / 12:33:00

نامزد ریاست فدراسیون ووشو: رئیس آینده ووشو یک فدراسیون موفق را تحویل می گیرد

    نامزد انتخابات فدراسیون ووشو گفت؛ رئیس آینده این فدراسیون با تحویل گرفتن یک فدراسیون موفق کار دشواری پیش رو دارد. […]

نامزد ریاست فدراسیون ووشو: رئیس آینده ووشو یک فدراسیون موفق را تحویل می گیرد

امیر عباس لشگری پس از نام نویسی برای ریاست فدراسیون ووشو با بیان مطلب فوق به خبرنگار مهر گفت: اینکه چه روزی ثبت نام کنیم، چندان تفاوتی ندارد، هر فردی که می خواهد وارد انتخابات شود باید آمادگی لازم را داشته هر زمانی این کار انجام دهد. ثبت نام از امروز ۲۴ فروردین ماه آغاز شده و با توجه به اینکه تصمیم به حضور در انتخابات داشتیم و مدرک هم آماده بود و مشغله کاری اندکی هم داشتیم. آمدیم و ثبت نام کردیم.

وی در مورد وضعیت فعلی فدراسیون گفت: با زحماتی که دکتر علی نژاد در مدت ریاست فدراسیون ووشو کشیدند. این رشته به عنوان یکی از شاخص های ورزش ایران معرفی شدند و عناوین متعدد و با ارزشی در سطح آسیا و جهان بدست آمد، بر همین اساس هر فردی که مسیولیت این فدراسبون را برعهده می گیرد یک فدراسیون موفق را تحویل گرفته و باید سعی کند همانطور موفقیت ها ادامه دار باشد و در صورت انتخاب تلاش می کنیم تا آنجا که در توان است برنامه ریزی های قبلی را ادامه دهیم. نقاط قوت بدون شک تقویت شوند و احیاناً نقاط ضعفی در بخشی وجود داشت کارشناسی و به رفع آن اقدام کنیم تا ووشو مثل گذشته موفق بوده ودر جایگاه ویژه در کشور و جهان پیش برود.

لشگری با توجه به ثبت نام اوجاقی، در مورد اینکه آیا در انتخابات رقیبی هم دارد یا خیر گفت: همه افرادی که تا روز پایانی برای حضور در انتخابات ثبت نام می کنند در وهله اول رفیق هستند. هر فردی که شایسته تر باشد و اعضای مجمع انتخاب کنند مورد احترام ماست و رفاقت و همکاری ما ادامه خواهد داشت. ان شالله بتواند مسیر موفق ووشو را ادامه دهد.

کاندیدای فدراسیون ووشو در پایان گفت: ان شالله این بار قصد دارم تا پایان کار را ادامه دهم، مگر آنکه اتفاق خاصی بیفتد که غیر قابل پیش بینی باشد.

نظر شما
ارسال دیدگاه

گزارش تصویری