سیاسی
روزنامه امروز
    Row Error
کدخبرنگار: 101 تاریخ انتشار: 1399-01-26 / 21:50:00

مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه دامغان خبر داد: پرداخت ۶۰ میلیارد ریال وام توسط صندوق‌های قرض الحسنه دامغان

    دامغان - مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه دامغان، گفت: در سال ۹۸ صندوق‌های قرض الحسنه محله محور در سطح این شهرستان توانستند ۶۰ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کنند. […]

مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه دامغان خبر داد: پرداخت ۶۰ میلیارد ریال وام توسط صندوق‌های قرض الحسنه دامغان

دامغان - مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه دامغان، گفت: در سال ۹۸ صندوق‌های قرض الحسنه محله محور در سطح این شهرستان توانستند ۶۰ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کنند.

سرهنگ علی اسلام پناه  با بیان اینکه صندوق‌های محله محور دامغان در سال گذشته موفق به پرداخت ۶۰ میلیارد ریال تسهیلات قرض‌الحسنه به متقاضیان شدند، ابراز کرد: در شهرستان ۵۶ صندوق قرض‌الحسنه محله محور وجود دارد که از این تعداد ۱۶ صندوق شهری در شهرهای دامغان، دیباج، امیریه و کلاته و مابقی در روستاهای اطراف فعالیت دارند.

وی با بیان اینکه به طور میانگین هر صندوق قرض‌الحسنه ۳۰۰ تا ۵۰۰ نفر عضو دارد که بیشترین آن‌ها در شهر دیباج با سه هزار نفر عضو است، تاکید کرد: تسهیلات قرض‌الحسنه به ۳۳۰ نفر از اعضا این صندوق‌ها در راستای تقویت کارگاه‌های تولیدی، خانگی و نیز بنگاه‌های کوچک و زودبازده پرداخت شده است.

مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه دامغان، ضمن بیان اینکه سپاه و بسیج در بحث صندوق‌های قرض‌الحسنه نقش تسهیلگری دارد و مردم خود از عوامل اصلی و بنیانگذاران ایجاد و راه‌اندازی این صندوق‌ها هستند، گفت: سپاه و بسیج سعی و تلاش خود را در راستای ایجاد اشتغال پایدار در سطح جامعه است و یکی از این راه‌ها تقویت نقش تسهیل‌گران، تشکیل تعاونی‌ها و افزایش صندوق‌های قرض‌الحسنه و با بالا بردن سرمایه صندوق‌ها است.

اسلام پناه مقاومت با اتکا به درون در مقابل دشمنان که از راه‌های تحریم در حال ضربه زدن به کشور هستند، را به مثابه یکی از راه‌های پیروزی در جنگ اقتصادی دانست و ابراز کرد: نگاه به درون تنها راه علاج کشور است و باید نگاه و توجه خود را به ظرفیت‌های داخلی کشور بسنده کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، دامغان ۱۰۷ پایگاه مقاومت بسیج با ۳۰ هزار بسیجی از ۱۸ قشر مختلف دارد.

نظر شما
ارسال دیدگاه

گزارش تصویری