سیاسی
روزنامه امروز
    Row Error
کدخبرنگار: 101 تاریخ انتشار: 1399-03-02 / 09:26:00

شناسایی و رفع نقایص احتمالی چرخه انتخابی در مرحله اجرا

    قهرمان اسبق کشتی آزاد جهان معتقد است نقایص احتمالی چرخه انتخابی تیم‌های ملی پس از اجرایی شدن این طرح، مشخص و برطرف خواهد شد. […]

شناسایی و رفع نقایص احتمالی چرخه انتخابی در مرحله اجرا

پس از تصویب چرخه انتخابی تیمهای ملی که چندی پیش در سمینار روسای هیات های کشتی سراسر کشور با رای قاطع صورت گرفت، حالا تمام نگاه ها به اجرایی شدن این چرخه است.

محمد طلایی یکی از مربیان جوان و بااخلاق کشتی آزاد کشورمان که هم اکنون مسئولیت سرمربیگری تیم نوجوان را بر عهده دارد   گفت: هر طرح و برنامه ای ممکن است در ابتدای مرحله اجرا به برخی مشکلات و نواقص بر بخورد که این احتمال در چرخه انتخابی هم وجود دارد، اما مطمئنا چرخه انتخابی در طول اجرای دقیق می تواند نواقص خود را نشان دهد تا متولیان آنرا برطرف کنند. در نتیجه می توان امیدوار بود که طرح خوبی در کشتی به مرحله اجرا نزدیک شده و باید منتظر تاثیر آن در این عرصه باشیم.

سرمربی پیشین تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان افزود: من هم در زمانی که کشتی می گرفتم همواره به رقابتهای انتخابی احترام می گذاشتم. مطمئنا این چرخه با توجه به حساسیت و نکته سنجی متولیان فدراسیون و طراحانش به خوبی پیش بینی تمام زیر و بم موارد انتخابی تیم ملی را در نظر گرفته و نباید دغدغه خاصی در اجرای آن داشت.

طلایی ادامه داد: باید به این نکته مهم توجه داشت که چرخه انتخابی باید همچون یک قانون به خوبی اجرا شود و با هر تغییر و تحولی در راس امور، دستخوش تغییر و اما و اگر نشود. ضمن اینکه با توجه به مقطع زمانی کنونی که فرصت زیادی تا المپیک نمانده باید با دقت و جدیت به اجرای این چرخه پرداخت و موقعیت و حساسیت های لازم را هم در نظر گرفت.

قهرمان اسبق کشتی جهان در پایان گفت: امیدوارم چرخه انتخابی طبق برنامه و پیش بینی های کارشناسی لازم به مرحله اجرا برسد، چراکه معتقدم طرح خوبی تدوین و تصویب شده و در صورت اجرای دقیق و بی عیب و نقص، به سود کشتی تمام شود.

 چرخه انتخابی تیم های ملی کشتی برای اجرا در سال فنی جاری، روز یکشنبه هفته گذشته با رأی قاطع روسای هیأت‌های کشتی استان های سراسر کشور به تصویب رسید.

نظر شما
ارسال دیدگاه

گزارش تصویری