سیاسی
روزنامه امروز
کد خبرنگار: 1650 تاریخ انتشار: 1395-08-20 / 12:15:00

مشعل: اشغالگران با آتش بازی نکنند/قدس کلید صلح و جنگ است

    خالد مشعل رئیس دفتر سیاسی حماس ضمن هشدار به صهیونیستها درباره ادامه سیاست های یهودی سازی و ضد فلسطینی به پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات آمریکا نیز واکنش نشان داد. […]

مشعل: اشغالگران با آتش بازی نکنند/قدس کلید صلح و جنگ است

خالد مشعل رئیس دفتر سیاسی حماس ضمن هشدار به صهیونیستها درباره ادامه سیاست های یهودی سازی و ضد فلسطینی به پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات آمریکا نیز واکنش نشان داد.

 به نقل از فلسطین الیوم، خالد مشعل رئیس دفتر سیاسی حماس گفت: مسئولیت ما در گروه پایبندی به بیت المقدس و آزاد سازی آن و دیگر مناطق فلسطین است.

وی که در استانبول و در جریان نشست قدس سخن می گفت، افزود: یهودی و تقسیم روند پرشتابی پیدا کرده است و از همه می خواهم که به تلاش های خود برای نجات بیت المقدس و مسجد الاقصی ادامه دهند.

مشعل تاکید کرد: اشغالگران در راستای تغییر بافت بیت المقدس در روی زمین و زیر زمین از طریق احداث تونل ادامه می دهند. به آنها می گوییم که شما دارید با آتش بازی می کنید زیرا قدس کلید صلح و  جنگ است.

رئیس دفتر سیاسی حماس بیان کرد: انتفاضه قدس امید تازه ای ایجاد کرده است.

خالد مشعل در ادامه با اشاره به پیروزی ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا اعلام کرد: سیاست های جانبدارانه شما بر ما سنگینی می کند. بدون حق فلسطینی ها ثباتی در منطقه وجود نخواهد داشت زمان آن فرا رسیده است که بدانید اسرائیلی سرباری برای شماست.

نظر شما
ارسال دیدگاه

گزارش تصویری