سیاسی
روزنامه امروز
کد خبرنگار: 1687 تاریخ انتشار: 1395-10-01 / 15:52:00

بیمه‌ی روستایی برکت، خدمتی ماندگار برای محرومان است

    قاسم ساعدی با اشاره به خدمات حمایتی، بیمه‌ای و درمانی بنیاد برکت برای محرومان منطقه گفت: خیلی از مردم تحت پوشش بیمه‌ی بنیاد برکت قرار گرفته‌ ومشکلاتشان در بخش درمان تا حد زیادی رفع شود. […]

بیمه‌ی روستایی برکت، خدمتی ماندگار برای محرومان است

قاسم ساعدی با اشاره به خدمات حمایتی، بیمه‌ای و درمانی بنیاد برکت برای محرومان منطقه گفت: خیلی از مردم تحت پوشش بیمه‌ی بنیاد برکت قرار گرفته‌ ومشکلاتشان در بخش درمان تا حد زیادی رفع شود.

نماینده‌ی مردم دشت آزادگان در مجلس شورای اسلامی که به مناسبت سالگرد تأسیس بنیاد برکت، درباره‌ی عملکرد این بنیاد در استان خوزستان سخن می‌گفت، تأکید کرد: استان خوزستان، ‌منطقه‌ای زرخیز و شاهرگ حیاتی کشور است، ولی متأسفانه برخی مناطق با محرومیت‌ها و کمبودهای فراوانی روبه‌روست و مردم این مناطق سختی‌های را متحمل می شوند، که وجود بنیادهای خیر و تلاش‌گری مانند بنیاد برکت به آن‌ها امید دوباره می‌دهد.

وی با تأکید بر این‌که مردم استان خواستار استمرار کمک‌ها و فعالیت‌های بنیاد برکت برای آبادنی و کمک به حل مشکلات این منطقه از کشور هستند، گفت: توجه و کمک به بخش‌های زیربنایی و توسعه‌ای استان می‌تواند باعث اشتغال‌زایی و رفع محرومیت‌های موجود شود.

ساعدی، اقدامات و خدمات بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در عرصه‌های توانمندسازی اقتصادی، امور زیربنایی، مدرسه‌سازی،‌ ساخت مسجد، تجهیز مراکز آموزشی و کمک به خانواده‌های بی‌بضاعت را مورد اشاره قرار داد و افزود: بی‌انصافی است که این همه خدمات این تلاش‌گران را نادیده بگیریم و نمره‌ای کم‌تر از ۲۰ به آن‌ها بدهیم، در حالی که این بنیاد خالصانه، بی‌ریا و شبانه‌روز در حال محرومیت‌زدایی و حل مشکلات مردم است.

نظر شما
ارسال دیدگاه

گزارش تصویری