سیاسی
روزنامه امروز
    Row Error
کدخبرنگار: 101 تاریخ انتشار: 1399-02-23 / 13:13:00

آمادگی شهرداری منطقه در حمایت از کسب و کارهای کوچک

    شهردار منطقه ۲ از مشارکت خیرین در دستگیری از اقشار آسیب پذیر از آمادگی مدیریت منطقه در حمایت از برنامه های توانمندسازی وهمچنین کسب و کارهای کوچک و کارآفرینان خبرداد. […]

آمادگی شهرداری منطقه در حمایت از کسب و کارهای کوچک

دومین رزمایش کمک مومنانه با حضور رسول کشت پور، شهردار منطقه، سرهنگ رشید، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهید باهنر و جمعی از خیرین در مسجد النبی اجرا شد.

رسول کشت پور، شهردار منطقه دو در این مراسم با اشاره به توصیه رهبر معظم انقلاب مبنی بر رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه در ماه مبارک رمضان، گفت: این رزمایش جلوه بسیار زیبایی از انفاق، نیکوکاری و حس نوع دوستی شهروندان را به تصویر کشید.

شهردار منطقه با اشاره به اینکه در آموزه های دینی بر انفاق و نیکوکاری تاکید شده است گفت: در همین خصوص ضمن دعوت از خیرین و شهروندان جهت مشارکت در این اقدام خدا پسندانه، جامعه هدف شناسایی شد.

وی افزود: در این رزمایش کمک مومنانه، بسته های معیشتی با مشارکت ناحیه مقاومت بسیج و خیرین تهیه و با حفظ کرامت انسانی در میان خانواده‌های آسیب دیده از کرونا و یا افرادی که شغل و درآمدشان را از دست داده‌اند، توزیع می‌شود.

شهردار منطقه ۲ در ادامه برنامه ریزی و اجرای برنامه های حمایتی در زمینه توانمندسازی افراد را راهکاری موثر در حمایت از اقشار آسیب پذیر برشمرد و گفت: شیوع کرونا یکی از چالش های بزرگ برای کسب و کارهای کوچک بود و زندگی صاحبان این کسب و کارها را تحت تاثیر قرارداد، بر همین اساس مدیریت شهری منطقه ۲ در راستای مسئولیت اجتماعی خود آمادگی حمایت از کسب و کارهای کوچک و کارآفرینان و طرح های توانمندسازی این افراد دارد و از سایر نهادها دعوت می شود در این زمینه مدیریت شهری را یاری کنند.

نظر شما
ارسال دیدگاه

گزارش تصویری