سیاسی
روزنامه امروز
    Row Error
کدخبرنگار: 101 تاریخ انتشار: 1399-03-30 / 11:42:00

«نیمه پنهان ماه» در رادیو ایران شنیدنی می‌شود

    شبکه رادیویی ایران همزمان با فرا رسیدن سالروز شهادت دکتر مصطفی چمران ویژه برنامه «نیمه پنهان ماه» را روی آنتن می‌برد. […]

«نیمه پنهان ماه» در رادیو ایران شنیدنی می‌شود

به نقل از شبکه رادیویی ایران، رادیو ایران روز سی و یکم خردادماه و در سالروز شهادت دکتر مصطفی چمران ویژه‌برنامه «نیمه پنهان ماه» را تقدیم مخاطبان می‌کند.

در توضیح این برنامه آمده است: «سخن گفتن در یک برنامه رادیویی از شهیدی با ابعاد گوناگون، از عارف شب‌های قیرگون، از پدر یتیمان و دشمن سرسخت کافران بسیار دشوار است. ۳۱ خرداد سالروز شهادت دکتر مصطفی چمران است به همین مناسبت ویژه‌برنامه «نیمه پنهان ماه» با نگاهی به رمان کتاب «گنجشگ‌ها بهشت را می‌فهمند» به مرور بخشی از رشادت‌های این شهید بزرگ می‌پردازد.»

شهاب نادری تهیه‌کننده این برنامه گفت: در این کتاب بنی عامری در صحنه‌هایی که با استادی توصیف شده‌اند، فرماندهانی چون مصطفی چمران را به تصویر می‌کشد. صحنه بر خورد کاک شفیع زخمی با دایی مصطفی (دکتر مصطفی چمران) و تف انداختن و سیلی زدن کاک شفیع اسیر به صورت دکتر چمران از درخشان‌ترین و زنده‌ترین و در عین حال از تأثیرگذارترین صحنه‌های داستان به شمار می‌رود.

وی افزود: ما در این برنامه علاوه بر میزبانی حسن بنی عامری نویسنده این کتاب و برادر شهید چمران در چند بخش از زوایای مختلف هم درباره ابعاد زندگی شهید مصطفی چمران خواهیم گفت.

این برنامه شنبه سی ویکم خرداد ساعت ۱۲:۴۰ با اجرای کیوان همتی همکاری سمیه رنجکش، سیمین بلوری و حجت پور میرزایی از رادیو ایران پخش می‌شود.

نظر شما
ارسال دیدگاه

گزارش تصویری