سیاسی
روزنامه امروز
    Row Error
کدخبرنگار: 101 تاریخ انتشار: 1399-04-10 / 15:35:00

جذابیت های تنیس می تواند بخش خصوصی را جذب این رشته کند

    رئیس فدراسیون تنیس، جذابیت های این رشته را موجب جذب صاحبان صنایع و بخش خصوصی دانست. […]

جذابیت های تنیس می تواند بخش خصوصی را جذب این رشته کند

 به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس داود عزیزی رئیس فدراسیون تنیس صبح امروز باحضور در مجمع سالیانه هیئت استان البرز که در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد، اظهار کرد: یکی از مهمترین شاخص های وزارت ورزش و جوانان در زمینه ارزیابی فدراسیون ها، بحث تعداد ورزشکاران سازمان یافته است که انتظار داریم هیئت های استانی توجه ویژه ای به این مسئله داشته باشند.

وی افزود: هم اکنون در استان البرز ۲۱۸ ورزشکار سازمانه یافته و ۸ باشگاه ثبت شده در رشته ی تنیس فعالیت می کنند که با توجه به پتانسیل این استان و حرکت رو به توسعه ای که در آن صورت گرفته، انتظار داریم این اعداد رشد چشمگیری پیدا کنند.

عزیزی فقدان آئین نامه برای تأسیس باشگاه های تنیس را یکی از مشکلات این حوزه دانست و گفت: در حال تدوین آئین نامه ای برای تأسیس و حمایت از باشگاه های ورزشی تنیس در سطح کشور و ارائه آن به وزارت ورزش و جوانان هستیم.

وی تنیس را رشته ای المپیکی و بسیار مهیج و جذاب ارزیابی کرد و ادامه داد: جذابیت های تنیس می تواند صاحبان صنایع و بخش خصوصی را جذب این رشته کند و هیئت های استانی باید از این موقعیت نهایت بهره را ببرند.

رئیس فدراسیون تنیس با اشاره به اهمیت اخلاق مداری در ورزش عنوان کرد: خوشبختانه رشته تنیس دارای ورزشکاران با اخلاقی است و به خوبی می توان اخلاق مداری را در این رشته مشاهده کرد.

وی خبر داد: به زودی مراسمی ملی برای تجلیل از بزرگان و زحمت کشان تنیس کشور برگزار خواهیم کرد.

عزیزی ضمن تأکید بر لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی در هنگام فعالیت های ورزشی عنوان کرد: در حال برنامه ریزی برای برگزاری دوره های آموزشی و بازآموزی برای ارتقای سطح فنی مربیان و داوران هستیم.

وی تصریح کرد: مجمع پویا موجب پویایی هیئت خواهد شد و از تمامی اعضای مجمع تنیس البرز می خواهیم که با همدلی و مشارکت هیئت استان را در مسیر توسعه و پیشرفت یاری دهند.

نظر شما
ارسال دیدگاه

گزارش تصویری