سیاسی
روزنامه امروز
    Row Error
کدخبرنگار: 101 تاریخ انتشار: 1399-01-23 / 13:16:00

جزییات قیمت و مسیرهای اتوبوس های دربستی در پایتخت

    جزییات اسامی مسیرها و هزینه سرویس ویژه اتوبوس‌های دربستی اعلام شد. […]

جزییات قیمت و مسیرهای اتوبوس های دربستی در پایتخت

شهرداری تهران همزمان با آغاز «طرح فاصله گذاری هوشمند» اسامی مسیرها و هزینه سرویس ویژه اتوبوس‌های دربستی به کار گرفته شده به منظور جابجایی مسافران پایتخت را اعلام کرد. این وسایل نقلیه خارج از سرویس‌های بخش خصوصی و دولتی در اختیار شرکت واحد اتوبوسرانی قرار گرفته‌اند.

محمود ترفع، مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران هم در رابطه با اتوبوس‌های دربستی گفت: فعالیت مینی بوس‌ها و اتوبوس‌ها ی دربستی جدا از فعالیت ناوگان شرکت اتوبوسرانی است و هیچ‌گاه این طرح در اتوبوس‌های بخش خصوصی و شرکت واحد اجرا نخواهد شد.

به گفته وی این شرکت استار تا پی نرم افزاری به نام «به همراه» طراحی کرده است که شهروندان با مراجعه به سایت behamrah.ir و نصب این اپلیکیشن بر گوشی همراه خود می‌توانند تعدادی مسیر پر ازدحام به همراه ساعت حرکت اتوبوس و مینی‌بوس‌ها را مشاهده و درنهایت یک صندلی در سرویس مورد نظر خود رزرو کنند. شهروندان باید هزینه صندلی را به صورت اینترنتی پرداخت کنند و رأس ساعت انتخاب شده در مبدأ حضور داشته باشند.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران اضافه کرد شرکت واحد اتوبوسرانی با ظرفیت کامل به شهروندان سرویس رسانی خواهد کرد و این استارتاپ هم در کنار ناوگان اتوبوسرانی به منظور جلوگیری از ازدحام داخل اتوبوس‌ها، فعالیت خواهد کرد.

ترفع درباره علامت گذاری طرح فاصله گذاری اجتماعی در ناوگان اتوبوسرانی، توضیح داد: با توجه به کمبود زمان، فاصله گذاری اجتماعی در تمامی اتوبوس‌های خط تندرو علامت گذاری شده است و از تمامی شهروندان درخواست داریم که به منظور حفظ سلامت خود در سایر اتوبوس‌ها، فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنند.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در پایان از شهروندان درخواست کرد که در صورت تکمیل ظرفیت اتوبوس‌ها، سوار اتوبوس‌ها نشوند و منتظر اتوبوس بعدی بمانند.

نظر شما
ارسال دیدگاه

گزارش تصویری