سیاسی
روزنامه امروز
    Row Error
کدخبرنگار: 101 تاریخ انتشار: 1399-06-24 / 18:57:00

مشاوره و مددکاری کلانتری ها باید فعال، پویا و تاثیرگذار باشند

    رئیس پلیس پایتخت گفت: واحد مشاوره و مددکاری کلانتری ها باید فعال، پویا و تاثیرگذار باشند. […]

مشاوره و مددکاری کلانتری ها باید فعال، پویا و تاثیرگذار باشند

سردار حسین رحیمی با تاکید بر اینکه دوایر مشاوره و مددکاری کلانتری‌ها باید فعال، پویا و تأثیرگذار باشند، بیان داشت: بطور حتم اگر دوایر مشاوره و مددکاری کلانتری‌ها بتوانند مأموریت خود را به خوبی انجام دهند شاهد حل و فصل بیشتر و بهتر مشکلات مراجعان و همچنین کاهش چشمگیر اطاله دادرسی خواهیم بود.

وی با تاکید بر اینکه مراکز مشاوره و مددکاری باید در رأس برنامه‌های رؤسای کلانتری‌ها باشند، گفت: دوایر مشاوره و مددکاری باید جایگاه واقعی و تأثیرگذار خود را که در حقیقت ایجاد مصالحه‌ای منطقی و پایدار بین دو طرف دعوا می‌باشد را پیدا کنند.

رئیس پلیس پایتخت با تاکید بر اینکه کلانتری‌ها باید مامن و ملجا مردم باشند و به مشکلات مردم با دقت و سرعت رسیدگی کنند، عنوان داشت: کلانتری‌ها ویترین و نماد نیروی انتظامی هستند از این رو کلانتری‌ها باید از هر نظر الگویی شایسته باشند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به اینکه کلانتری نمی‌بایست دچار روزمرگی شوند بلکه باید فعال، پر انرژی و پر تحرک باشند و در راه خدمت به مردم و گره گشایی از مشکلات مراجعان نهایت تلاش خود را بکار ببندند، گفت: باید در اسرع وقت به پرونده‌های مردم رسیدگی شود و هیچ پرونده‌ای نباید بلاتکلیف و بدون فرجام لازم در کلانتری وجود داشته باشد.

سردار رحیمی افزود: مأموریت‌ها باید به درستی انجام شود و مردم باید از عملکرد کلانتری‌ها رضایت لازم را به دست آورند و این میسر نمی‌شود مگر با همتی مضاعف و اینکه مأموران ما در کلانتری‌ها مشکل مردم را مشکل خود بدانند.

این مقام انتظامی با تاکید بر اینکه در کلانتری‌ها باید داد مظلوم از ظالم ستانده شود، اظهار داشت: باید در کلانتری‌ها مجاهدانه تلاش نمائیم به گونه‌ای که کسانی که به کلانتری‌ها مراجعه می‌کنند باید راضی از کلانتری بیرون بروند.

وی با تاکید بر اینکه امنیت پایه و اساس همه فعالیت‌های اجتماعی، اقتصادی و… است، بیان داشت: پایه و اساس و شالوده این امنیت توسط کلانتری‌ها در جامعه ساری و جاری می‌شود از این رو اگر کلانتری‌ها مأموریت خود را به درستی انجام دهند شاهد تسریع این مهم در جامعه خواهیم بود.

نظر شما
ارسال دیدگاه

گزارش تصویری