سیاسی
روزنامه امروز
    Row Error
کدخبرنگار: 101 تاریخ انتشار: 1399-10-21 / 18:05:00

تعیین تکلیف ۲۰ گود پرخطر شمال شرق تهران

    سرپرست معاون شهرسازی و معماری شهرداری منطقه ۴ تهران گفت: ۲۰ گود پر خطر و رها شده زیر ذره بین شهرداری منطقه ۴ قرار گرفته و به زودی تکلیف آن ها روشن می شود. […]

تعیین تکلیف ۲۰ گود پرخطر شمال شرق تهران

 نادر کرمی گفت: به منظور حفظ جان شهروندان و افزایش ایمنی تردد عابران پیاده و ساختمان‌های پیرامون، به زودی نسبت به تعیین تکلیف گودهای رها شده که مدت زیادی از گودبرداری آنها گذشته است با روند مراحل قانونی اقدام خواهد شد.

وی افزود: در مجموع حدود ۲۰ گود پر خطر در محدوده منطقه ۴ وجود دارد که ۱۵ گود پرخطر رها شده و ۵ گود پرخطر فعال هستند که برخی از آنها چندسالی است علیرغم اتمام مهلت عملیات ساختمانی به دلیل عدم پیگیری مالک رها شده‌اند.

کرمی با اشاره بر مصوبات شورای اسلامی شهر تهران مبنی بر رفع خطر و تعیین تکلیف گودها توسط مالکان آنها افزود: با پیگیری‌های شهردار تهران نسبت به ایمن سازی و رفع خطر این گودها طبق بند ۱۴ ماده ۵۵ قانون شهرداری‌ها اقدام خواهد شد.

سرپرست معاونت شهرسازی و معماری منطقه ۴ در ادامه افزود: از مجموع گودهای پر خطر فعال و رها شده این منطقه، ۷ گود پر خطر با اتمام مهلت عملیات ساختمانی و عدم پیگیری مالک روبرو و مابقی بلاتکلیف و رها شده هستند که در دست رسیدگی صدور اخطار به مالکان قرار دارند.

وی همچنین از وجود ۴ ابنیه نا ایمن و پرخطر در این منطقه خبر داد و گفت: ۳ ساختمان مسکونی به همراه یک مجتمع تجاری نا ایمن در محدوده منطقه ۴ شناسایی شده است که با همکاری سازمان آتش نشانی نسبت به ایمن سازی آنها اقدام خواهد شد.

نظر شما
ارسال دیدگاه

گزارش تصویری