سیاسی
روزنامه امروز
    Row Error
کدخبرنگار: 101 تاریخ انتشار: 1399-01-26 / 19:32:00

حضور نبی در جلسه کمیته فنی و توسعه فوتسال

    دبیر کل فدراسیون فوتبال امروز در جلسه کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی حاضر شد. […]

حضور نبی در جلسه کمیته فنی و توسعه فوتسال

جلسه کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی ظهر امروز سه شنبه در حالی برگزار شد که مهدی محمدنبی دبیر کل جدید فدراسیون فوتبال در این نشست حضور داشت.

نکته قابل توجه این جلسه رویارویی حسین شمس عضو کمیته فنی با سیدمحمد ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی فوتسال بود. شمس در هفته های گذشته بارها بر تشکیل تیم «ب» فوتسال برای جوانگرایی در تیم ملی و هدر نرفتن استعدادهای جوان تاکید و ناظم الشریعه را به مقاومت برای اجرای این طرح متهم کرده بود.

ناظم الشریعه هم از مشکلات مالی و بر هم خوردن آرامش تیم ملی اصلی در آستانه مسابقات قهرمانی آسیا به عنوان دلایلش برای مخالفت با تشکیل تیم ب یاد کرده بود.

دبیر کل فدراسیون فوتبال در جلسه کمیته فنی به طرفین توصیه کرد که دست از مصاحبه در این مورد بردارند و اجازه بدهند آرامش به فوتسال بازگردد.

شمس دلایل خود را برای حمایت از تشکیل تیم ب عنوان کرد و ناظم الشریعه هم به پشتوانه سازی فوتسال در سال های گذشته با تشکیل تیم زیر ۲۳ سال اشاره کرد و اینکه این بحث موضوع جدیدی نیست.

هرچند کلیات تشکیل یک تیم در جهت پشتوانه سازی تیم ملی فوتسال در جلسه امروز مورد توافق بود اما هنوز زمان و ساز و کار راه اندازی تیمی که شمس از آن به عنوان تیم «ب» یاد کرده بود، مشخص نیست.

نظر شما
ارسال دیدگاه

گزارش تصویری