سیاسی
روزنامه امروز
    Row Error
کدخبرنگار: 101 تاریخ انتشار: 1401-03-15 / 21:10:00

رئیسی: مرحوم دعایی در سنگرهای مهم خدمتگزاری منشا خدمات بسیار شد

    رئیس جمهور کشورمان در پیامی با ارج نهادن به خدمات صادقانه یار دیرین امام و انقلاب، حجت‌الاسلام سید محمود دعایی درگذشت وی را تسلیت گفت. […]

رئیسی: مرحوم دعایی در سنگرهای مهم خدمتگزاری منشا خدمات بسیار شد

سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور کشورمان در پیامی با ارج نهادن به خدمات صادقانه یار دیرین امام و انقلاب، حجت‌الاسلام سید محمود دعایی درگذشت وی را به خانواده مکرم آن مرحوم، رهبر معظم انقلاب، جامعه رسانه‌ای کشور و عموم دوستدارانش تسلیت گفت.

متن پیام رئیس جمهور به شرح زیر است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

درگذشت یار دیرین امام و انقلاب و خدمتگزار متعهد و دلسوز حضرت حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای سید محمود دعایی موجب تاثر و اندوه فراوان گردید.

اخلاص، تواضع، ساده زیستی، پایبندی و پایداری بر ارزش‌های انقلاب و نظام اسلامی و اخلاق مداری در عرصه رسانه و خبر از جمله ویژگی‌های ارزشمند این انسان فرهیخته بود که در سایه آن توانست سالیان متمادی در نمایندگی ولی فقیه و سرپرستی موسسه اطلاعات و در دیگر سنگرهای مهم خدمتگزاری همچون شش دوره نمایندگی مجلس شورای اسلامی منشا خدمات بسیار شود.

اینجانب با ارج نهادن به خدمات صادقانه این چهره فرهنگی، مصیبت وارده را به خانواده مکرم آن مرحوم، رهبر معظم انقلاب، جامعه رسانه‌ای کشور و عموم دوستدارانش تسلیت می گویم و از درگاه خداوند متعال برای ایشان علو درجات و همجواری با جد بزرگوارش و برای بازماندگان صبر و سلامتی مسالت دارم.

سید ابراهیم رئیسی

رئیس جمهوری اسلامی ایران

نظر شما
ارسال دیدگاه

گزارش تصویری