سیاسی
روزنامه امروز
    Row Error
کدخبرنگار: 101 تاریخ انتشار: 1399-01-20 / 11:21:00

صبح امروز؛ امیر خانزادی از کارخانجات نیروی دریایی ارتش بازدید کرد

    فرمانده نیروی دریایی ارتش با حضور در مجموعه بزرگ صنعتی، نظامی کارخانجات مستقر در بندرعباس از قسمت های مختلف آن بازدید کرد. […]

صبح امروز؛ امیر خانزادی از کارخانجات نیروی دریایی ارتش بازدید کرد

امیر دریادار حسین خانزادی صبح امروز(چهارشنبه) در جریان بازدید خود از مناطق جنوبی نداجا با حضور در مجموعه صنعتی، نظامی کارخانجات نیروی دریایی ارتش مستقر در بندرعباس، ضمن تقدیر و تشکراز زحمات فرماندهان و کارکنان از قسمت‌های مختلف ساخت و تعمیرات تجهیزات بازدید کرد.

دریادار خانزادی با اشاره به تخصص و توانمندی‌های مجموعه کارخانجات نیرو ی دریایی ارتش در تمام بخش‌های تخصصی ساخت و تعمیر یگان‌های دریایی، گفت: این مجموعه صنعتی، نظامی، به عنوان قلب تپنده نیروی دریایی ارتش محسوب می‌شود و همواره باید با تلاش و کوشش شبانه روزی، نقاط قوت را حفظ و تقویت و با ایجاد ایده‌های نو و خلاقانه این همت غیورانه در خصوص ساخت، تعمیر و تولید تجهیزات نظامی با وجود تحریم‌های ظالمانه دشمن و بدون وابستگی شتاب بخشیده و در پیشبرد اهداف کلان و راهبردی نداجا کوشا باشید.

فرمانده نیروی دریایی ارتش سه عنصر ایمان، شجاعت و دانش را از بارزترین شاخصه‌های کارکنان این مجموعه صنعتی خواند و افزود: در آینده نزدیک با همت شما جوانان متخصص شاهد افتخار آفرینی مجدد در ساخت و تجهیز شناورهای مورد نیاز نیروی دریایی ارتش خواهیم بود.

بر اساس این گزارش، دریادار حسین خانزادی در ادامه ضمن بازدید از پروژه ۴۰۸ واحد مسکونی در حال ساخت کوی سازمانی منطقه یکم و همچنین بیمارستان فوق تخصصی این نیرو در بندرعباس، با اختصاص بودجه مناسب جهت بازسازی و نوسازی بخشی از کوی سازمانی وحدت موافقت بعمل آورد.

نظر شما
ارسال دیدگاه

گزارش تصویری