سیاسی
روزنامه امروز
    Row Error
کدخبرنگار: 101 تاریخ انتشار: 1401-12-21 / 14:10:00

پیروزی‌های امروز به دلیل استقامت بی‌بدیل ملت ایران است

    فرمانده کل سپاه ایمان و استقامت را راز جاودانگی شهدا دانست و گفت: سالی که گذشت، سال ایستادگی و حضور مردم در صحنه، دشمن را مأیوس کرد و پیروزی‌های امروز به دلیل استقامت بی‌بدیل ملت ایران است. […]

پیروزی‌های امروز به دلیل استقامت بی‌بدیل ملت ایران است

 به نقل از سپاه نیوز، سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز (یکشنبه) در مراسم بزرگداشت یاد و خاطره شهدای عملیات بدر و خیبر که در حسینیه ثارالله ارومیه برگزار شد با تبریک ایام ماه شعبان اظهار داشت: آذربایجان مهد میلاد باکری‌ها و آوردگاه رزم کاظمی‌ها و شوشتری‌ها و هزاران فرمانده رزمنده شهید گلگون‌کفن است و برای بنده افتخار است که در ایام پایان سال در خدمت این مردم هستم.

سردار سلامی با تقدیر از ایستادگی مثال زدنی ملت ایران در مقابل دشمنان گفت: سالی که گذشت، سال ایستادگی مردم ایران در مقابل دشمنان بود و حضور مردم در صحنه، دشمن را مأیوس کرد.

فرمانده کل سپاه افزود: اینکه هرساله از شکوه مقاومت این شهیدان تجلیل می‌کنیم و این ایام همواره رایحه دل‌انگیز شهدای بدر و خیبر مشام زنده‌دلان را نوازش می‌دهد، علتش عزتی است که خدای متعال در نام این شهدا قرار داده است و هرساله زنده بودن این شهدا را به ما گوشزد می‌کند.

نظر شما
ارسال دیدگاه

گزارش تصویری