سیاسی
روزنامه امروز
    Row Error
کدخبرنگار: 101 تاریخ انتشار: 1403-01-02 / 13:10:00

مجلس دوازدهم، انقلابی و کارآمد و در خط اسلام و خدمت به مردم است

    رییس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گفت: مجلس دوازدهم با همه فراز و فرودی که در جریان انتخابات شاهد آن بودیم، در کلیت خود، مجلسی انقلابی و کارآمد و در خط اسلام و خدمت به مردم است. […]

مجلس دوازدهم، انقلابی و کارآمد و در خط اسلام و خدمت به مردم است

 غلامعلی حدادعادل، رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی با صدور پیامی ضمن تبریک سال نو، از اقدامات مؤثر اعضای شوراهای ائتلاف سراسر کشور در سال گذشته تقدیر و بر لزوم توجه مضاعف به بیانات رهبر معظم انقلاب توسط نیروهای انقلابی و نمایندگان مجلس دوازدهم تاکید کرد.

متن پیام رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب به شرح زیر است:

برادران گرامی، خواهران ارجمند

اعضای محترم شوراهای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در سراسر کشور

فرارسیدن نوروز و حلول سال نو را که با ماه مبارک رمضان و بهار طبیعت مقارن شده است به حضور یکایک شما تبریک می‌گوید و برای ملت ایران در سال جدید از درگاه خداوند کریم سعادتمندی و بهروزی مسئلت می‌کند.

از جمله وظایفی که نیروهای ائتلاف در سال ۱۴۰۲ برعهده داشتند، معرفی نامزدهای شایسته نمایندگی مجلس شورای اسلامی به مردم بود که جا دارد از تلاش همگان در ایفای این وظیفه خطیر سپاسگزاری شود.

می‌توان گفت مجلس دوازدهم با همه فراز و فرودی که در جریان انتخابات شاهد آن بودیم، در کلیت خود، مجلسی انقلابی و کارآمد و در خط اسلام و خدمت به مردم است و مجلسی خواهد بود که از ارزش‌های دائمی انقلاب اسلامی از قبیل " استقلال و آزادی و جمهوریت و اسلام" پاسداری خواهد کرد و می‌توان امیدوار بود که این مجلس با حرکت در مسیری که رهبری معظم انقلاب اسلامی ترسیم فرموده‌اند در رفع مشکلات مردم گام‌های مؤثری بردارد و به پیش برود.

مقام معظم رهبری در دیدار نوروزی خود در نخستین روز سال نو، با انتخاب شعار "جهش تولید با مشارکت مردم" برای چندمین بار بر حل مشکلات اقتصادی به ویژه با مشارکت مردم تاکید کردند و با یادآوری دو کلید واژه "ایمان" و "امید" همگان را به پرهیز از اختلاف و نفرت افکنی فراخواندند همان طور که چند روز قبل از آن نیز در دیدار نمایندگان مجلس خبرگان، به صورت خاص نمایندگان مجلس دوازدهم را به دوری از ستیزه گری های دشمنانه دعوت کرده بودند.

امید است این رهنمودها که برخاسته از معنویت اسلامی و به مصلحت کشور است هم مورد توجه اعضای شورای ائتلاف و هم به صورت خاص مورد عنایت نمایندگان مجلس دوازدهم قرار بگیرد و همگان با وحدت و همدلی و با عزمی راسخ و بصیرتی نافذ به مقابله با توطئه‌های دشمنان انقلاب اسلامی اقدام داشته باشیم و دو مفهوم ارزشمند ایمان و امید را نصب العین خود سازیم و راه را برای رسیدن به قله‌های پیشرفت کوتاه‌تر و هموارتر سازیم.

غلامعلی حدادعادل

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی

دوم فروردین یکهزار و چهارصد و سه

نظر شما
ارسال دیدگاه

گزارش تصویری