سیاسی
روزنامه امروز
    Row Error
کدخبرنگار: 101 تاریخ انتشار: 1403-01-19 / 21:10:00

باید اثر اقدامات دولت و مجلس در سفره مردم مشخص شود

    رئیس مجلس گفت: باید امید را در جامعه زنده کنیم، این امید آفرینی به صورت ویژه بر دوش ما مسئولین است، برای این منظور باید اقدامات دولت و مجلس معطوف به این باشد که آثارش در سفره مردم مشخص شود. […]

باید اثر اقدامات دولت و مجلس در سفره مردم مشخص شود

محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی عصر یکشنبه در نشست مشترک منتخبان مجلس دوازدهم و هیأت دولت گفت: ۶ ماه از طوفان الأقصی با همه جنایت‌های دشمن می‌گذرد، اما رژیم صهیونیستی به هیچ‌یک از اهداف خود نرسیده است.

رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه امیدآفرینی در جامعه را وظیفه مسئولان دانست و افزود: همگرایی به منظور امید آفرینی از طریق حل مشکلات ملموس مردم و افزایش تولید و ثروت رقم خواهد خورد و فرصت خدمت به‌سرعت از دست مسئولان می‌رود و این ماییم که باید آن را مغتنم بشماریم.

قالیباف با بیان اینکه نباید مشکلات را به دیگران حواله دهیم، گفت: مراقبت کنیم اختلاف سلیقه‌ها ما را از مسیر اصلی مأموریتمان منحرف نکند.

رئیس مجلس گفت: باید امید را در جامعه زنده کنیم، این امید آفرینی به صورت ویژه بر دوش ما مسئولین است، برای این امید آفرینی باید اقدامات دولت و مجلس معطوف به این باشد که آثارش در سفره و معیشت مردم مشخص شود. وحدت برای ایجاد امید در جامعه باید بین قوا وجود داشته باشد.

قالیباف ادامه داد: باید دست به دست هم بدهیم با وحدت و همگرایی، برای حل مشکلات مردم در راستای امید آفرینی اقدام کنیم. موفقیت ما در گروی همدلی، همگرایی و وحدت است.

نظر شما
ارسال دیدگاه

گزارش تصویری