سیاسی
روزنامه امروز
    Row Error
کدخبرنگار: 101 تاریخ انتشار: 1399-01-28 / 20:06:00

استاندار گیلان مطرح کرد: صیانت ارتش از آرمان های انقلاب و خدمت به مردم در ۴۱ ساله گذشته

    انزلی- استاندار گیلان گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران در چهل و یکسال گذشته همواره از آرمان های و دستاوردهای انقلاب صیانت و به مردم خدمت کرده است. […]

استاندار گیلان مطرح کرد: صیانت ارتش از آرمان های انقلاب و خدمت به مردم در ۴۱ ساله گذشته

انزلی- استاندار گیلان گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران در چهل و یکسال گذشته همواره از آرمان های و دستاوردهای انقلاب صیانت و به مردم خدمت کرده است.

ارسلان زارع امروز در آستانه ۲۹ فروردین روز ارتش، در حاشیه بازدید از بخش‌های مختلف منطقه چهارم نیروی دریایی ارتش در بندر انزلی فرارسیدن روز ارتش به فرماندهان و پرسنل مستقر در نیروی دریایی ناوگان شمال که همواره در تأمین امنیت مرزها و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران تلاش کرده اند تبریک گفت.

وی با اشاره به اینکه ارتش از مهم‌ترین ارکان تأمین امنیت و اقتدار ملت و نظام جمهوری اسلامی ایران است، افزود: ارتشیان زیباترین جلوه‌های رشادت، فداکاری و رزمندگی را در دوران دفاع مقدس آفریدند.

استاندار گیلان تصریح کرد: ارتش در چهل و یک ساله گذشته همواره در صیانت از آرمان‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی و حفاظت از مرزهای کشور و مردم، فداکارانه و به صورت شبانه‌روزی تلاش کرده است.

وی همچنین از موزه نظامی مستقر در بندرانزلی بازدید کرد؛ در این موزه انواع ناوها به صورت ماکت و سلاح‌های گرم و سرد به جامانده از زمان صفویه تا امروز در معرض دید عموم قرار دارد.
استاندار گیلان به مقام شامخ شهید گمنام آرمیده در محوطه منطقه چهارم نیروی دریایی ارتش (ناوگان شمال) نیز با قرائت فاتحه ادای احترام کرد.

نظر شما
ارسال دیدگاه

گزارش تصویری