سیاسی
روزنامه امروز
    Row Error
کدخبرنگار: 101 تاریخ انتشار: 1399-01-20 / 13:45:00

نظارت الکترونیک راهبرد جدی برای جلوگیری از وقوع جرم است

    سمنان - معاون نظارت و بازرسی امور فرهنگی و اجتماعی بازرسی کل کشور با اشاره به اهمیت ویژه نظارت در مدیریت کشور گفت: نظارت الکترونیک راهبرد جدی برای جلوگیری از وقوع جرم است. […]

نظارت الکترونیک راهبرد جدی برای جلوگیری از وقوع جرم است

سمنان - معاون نظارت و بازرسی امور فرهنگی و اجتماعی بازرسی کل کشور با اشاره به اهمیت ویژه نظارت در مدیریت کشور گفت: نظارت الکترونیک راهبرد جدی برای جلوگیری از وقوع جرم است.

حجت‌الاسلام محمدمهدی عرب انصاری ظهر چهارشنبه در آئین معارفه بازرس کل استان سمنان به میزبانی این اداره کل ضمن بیان اینکه نظارت امری بسیار مطلوب در بحث مدیریت در کشور است و ریشه در قانون اساسی دارد، اظهار داشت: نظارت الکترونیک راهبرد جدی برای جلوگیری از وقوع جرم است.

وی با اشاره به اینکه نظارت امروز باید بسیار جدی گرفته شود، مخصوصاً نظارت الکترونیک که می‌تواند در مواقع این‌چنینی، به‌موقع و به هنگام عمل کند، اضافه کرد: در بحث نظارت اولویت‌سنجی کرده و نیاز است با استفاده از رویه مناسب، کارآمد سازی ساختار اداری را در دستور کار قرار دهیم.

معاون نظارت و بازرسی امور فرهنگی و اجتماعی بازرسی کل کشور بیان کرد: باید قانون مداری، صلابت و قاطعیت همراه با اصلاح گری سرلوحه کاری ما قرار داشته باشد.

عرب انصاری بابیان اینکه تلاش برای جلوگیری از وقوع جرم همراه با اشرافیت کامل در دستور کار مسئولان این نهاد قرار گیرد، یادآور شد: شناسایی عناصر فساد ساز و اصلاح فرآیندها و رویه‌ها تا ریشه‌کنی فساد و ایجاد و تقویت هرچه بیشتر رضایتمندی مردم باید در دستور کار قرار داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه امروز شاهدیم مردم از دین و آئین‌های مختلف، با حضور در دعاها و نیایش‌های مسلمانان در شرایط بحرانی آرامش می‌گیرند، تصریح کرد: این‌ها اراده خداوند است که خواسته تا از طریق جنود خود بشر امروزی را آگاه سازد.

معاون نظارت و بازرسی امور فرهنگی و اجتماعی بازرسی کل کشور بابیان اینکه امروز شاهدیم در تمام دنیا، مردم خداجو شده‌اند و این امر امری بسیار ارزشمند است، افزود: امروز هرکس بافهم و زبان خود به دنبال خدا بوده و از طریق خداوند و دست به دامان پروردگار شدن، به دنبال منجی هستند و این اتفاقات زمینه ظهور قائم آل محمد (عج) را بیش‌ازپیش فراهم سازد.

عرب انصاری با تأکید بر اینکه امروز یکی از افتخارات ما این است که زیرساخت‌های بهداشتی و درمانی در ایران بسیار مطلوب و ارزنده است، خاطرنشان کرد: ملت ایران اسلامی امروز با امر مقابله با بیماری کرونا در تمامی سطح کشور در کنار تلاش‌ها و ازخودگذشتگی‌های جهادگران عرصه سلامت، همراهی و همگامی بسیار ارزنده‌ای داشتند که نشان از سواد اجتماعی مردم ما دارد.

نظر شما
ارسال دیدگاه

گزارش تصویری