سیاسی
روزنامه امروز
    Row Error
کدخبرنگار: 101 تاریخ انتشار: 1399-01-28 / 20:17:00

نماینده ولی فقیه در مازندران: کمک های رزمایش مواسات به صورت محله محوری در مازندران تقسیم می شود

    بابلسر - نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: کمک های مردمی جمع آوری شده در قالب رزمایش مواسات به صورت محله محوری و مسجد محوری بین نیازمندان تقسیم می شود. […]

نماینده ولی فقیه در مازندران: کمک های رزمایش مواسات به صورت محله محوری در مازندران تقسیم می شود

بابلسر - نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: کمک های مردمی جمع آوری شده در قالب رزمایش مواسات به صورت محله محوری و مسجد محوری بین نیازمندان تقسیم می شود.

آیت الله محمدباقر محمدی لائینی شامگاه پنجشنبه در جلسه قرارگاه رزمایش مواسات همدلی و کمک مومنانه بابلسر افزود: هدف از حضور در بابلسر دیدار با مسئولان این شهرستان که در مسائل اخیر مبارزه با کرونا، رزمایش مواسات و همدلی، کمک‌های مردمی و مومنانه و در زمینه قرارگاه جهادی موسی بن جعفر (ع) برنامه‌های بسیار خوبی داشته، بوده است.

آیت الله محمدی لائینی تصریح کرد: بعد از فرمایشات مقام معظم رهبری در بحث اجرای رزمایش مواسات، شهرستان بابلسر جزو اولین شهرهایی بود که لبیک گفته و اقدامات شایسته ای را توانست انجام دهد و گام‌های خوبی هم در زمینه جمع آوری کمک‌های مردمی و شناسایی اقشار نیازمند برداشته است.

نماینده ولی فقیه در مازندران خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه هم اکنون در آستانه ماه مبارک رمضان قرار داریم، با شروع این ماه مبارک، کمک‌های مردمی هم به صورت محله محوری و مسجد محوری تقسیم و به خانواده‌های نیازمند اهدا خواهد شد.

وی در خاتمه با تاکید براینکه این شهرستان در تمام زمینه‌ها بسیار خوش درخشیده است و ضمن تقدیر و تشکر از همکاری همه مردم و مسئولان شهرستان بابلسر گفت: خداوند را باید شاکر بود که امروز چنین مردم و مسئولین متحدی را داریم وانشاء الله همه بتوانیم موجبات رضایت مندی مقام معظم رهبری را به خوبی فراهم کنیم.

در این نشست سرهنگ موسوی نژاد فرمانده سپاه بابلسر نیز به ارائه گزارش این رزمایش پرداخت و گفت: از شروع این بیماری تا کنون کلیه پایگاه‌های بسیج و حوزه‌های مقاومت بیش از ۵ هزار بسته معیشتی و ۱۰۰ هزار بسته بهداشتی طی چندین مرحله در بین نیازمندان توسط گروههای جهادی بسیج در سطح محلات این شهرستان توزیع شد.

وی افزود: در رزمایش گسترده همدلی و مواسات و کمک مومنانه بیش از ۲ هزار نفر از سرپرستان خانوار نیازمند شناسایی شدند.

فرمانده سپاه بابلسر در ادامه با اشاره به اینکه این رزمایش با رمز صاحب الزمان (عج) در روزنیمه شعبان آغاز شد، گفت: این موفقیت‌ها ماحصل همکاری و همیاری ائمه جمعه این شهرستان بویژه بابلسر، فرماندار، شهردار، خیرین و دیگر مسئولین و بسیجیان و گروههای جهادی خواهد بود که به سهم خودم از همه این عزیزان تشکر و قدردانی خواهم کرد.

نظر شما
ارسال دیدگاه

گزارش تصویری